Call of Duty Black Ops Zimna wojna

CHF59

Opis

Call of Duty: Black Ops Cold War to kolejna gra z serii Call of Duty, tworzona przez ludzi, którzy od 2010 roku pracują nad CoD: BO, studio Treyarch, działające pod czujnym okiem Activision Blizzard. Oryginalny Black Ops przez wielu uważany jest za najbardziej emocjonującą i trzymającą w napięciu odsłonę całej serii CoD, a Cold War jest bezpośrednią kontynuacją historii przedstawionej w pierwszym BO. Stworzona przez Treyarch gra charakteryzuje się niezwykle wysoką jakością oprawy wizualnej, dzięki zaawansowanej technologii opracowanej przez Infinity Ward.

Historia zimnej wojny

Historia przedstawiona w kampanii Call of Duty: Black Ops Cold War rozgrywa się na początku lat 80. ubiegłego wieku, podczas geograficznych i politycznych napięć pomiędzy Związkiem Radzieckim a Stanami Zjednoczonymi, znanych lepiej jako tytułowa Zimna Wojna. Wydarzenia w grze są bezpośrednią kontynuacją historii przedstawionej w oryginalnym Black Ops z 2010 roku. Alex Mason, wraz ze swoimi starymi kompanami, Frankiem Woodsem i Jasonem Hudsonem, zostają wciągnięci w niebezpieczny spisek o wyniszczających, globalnych konsekwencjach. W 1981 roku prezydent Stanów Zjednoczonych Ronald Reagan dowiaduje się o sowieckim szpiegu o kryptonimie Perseusz, który zbiera informacje wywiadowcze dla wroga.

Fabuła gry Call of Duty Zimna Wojna

Prezydent zezwala na przeprowadzenie ściśle tajnej operacji, która ma położyć kres spiskowi. Gracze wcielają się w członka wspomnianej operacji o kryptonimie Bell – gracze mogą dostosować postać do własnych potrzeb i decydować o jej wyglądzie, pochodzeniu etnicznym i cechach osobowości, które oferują specjalne bonusy i atuty. Warto zaznaczyć, że gra oferuje wiele zakończeń, w zależności od wyborów dokonanych przez gracza w trakcie kampanii. Miłośnicy historii z pewnością docenią fakt, że gra CoD: Black Ops Cold War jest inspirowana prawdziwymi wydarzeniami.

Ekscytująca, szybka rozgrywka

Akcja gry przedstawiona jest z perspektywy pierwszej osoby. Jeśli chodzi o główne elementy rozgrywki, CoD: Black Ops Cold War jest typowym przykładem gry FPS. Gracze biorą udział w spektakularnych, pełnych akcji misjach i walczą przy użyciu wielu różnych rodzajów broni palnej, w tym pistoletów, karabinów szturmowych, strzelb, a nawet prototypów broni z czasów zimnej wojny.

Zrzut ekranu Call of Duty Cold War (2020)

Podczas kampanii dla jednego gracza, gracze będą mieli okazję odwiedzić szereg lokacji w wielu różnych częściach świata. Misje dla jednego gracza są wymagające, a wchodzenie w sam środek bitwy nie skończy się dobrze. Podczas walki gracze muszą wykorzystywać elementy otoczenia, aby znaleźć odpowiednią osłonę i zyskać przewagę nad wrogiem. Niektóre misje wymagają również skrytego podejścia, aby dostać się za linie wroga nie będąc zauważonym, itp.

Tryby gry

Oprócz spektakularnej kampanii dla jednego gracza, CoD: BO Cold War posiada bardzo wciągający tryb multiplayer, który jest drugim najważniejszym elementem każdej gry z serii CoD. Znajdziecie w nim kilka oldschoolowych meczów 6v6 i 12v12, ale także nowy tryb zwany “Fireteams”, w którym do walki może dołączyć nawet 40 graczy. W grze zastosowano zaawansowany system klas, podobny do tego z Modern Warfare z kilkoma nowymi modyfikacjami. Każdy gracz może stworzyć unikalną klasę, która będzie odpowiadała jego osobistym preferencjom i stylowi gry. Warto wspomnieć, że gra będzie wspierać cross-play w zakresie platform i generacji. Dodatkowo, system progresji zaimplementowany w Black Ops Cold War będzie wspierał Warzone, co oznacza, że Battle Pass ujednolici progresję w obu grach.

Zombiaki w CoD BO Zimna Wojna

Oprócz konkurencyjnych trybów wieloosobowych i ekscytujących misji dla pojedynczego gracza, gra powraca z kampanią mikro zombie, z której korzystały tysiące graczy. Gracze mogą łączyć się w grupy przyjaciół i walczyć z niezliczonymi hordami krwiożerczych zombie. Tryb ten oferuje szereg unikalnych umiejętności i atutów, a także zróżnicowany arsenał, który można wykorzystać do eliminacji nieumarłych.

Kategorie: ,