Grand Theft Auto V

CHF19

Opis

Odchodząc od indywidualnych protagonistów z przeszłości, GTA 5 przedstawia trzech różnych bohaterów: Szalonych, Zepsutych i Zdeterminowanych, którzy wyruszają, by uczynić San Andreas swoim placem zabaw.

Poznajcie Michaela, człowieka rodzinnego, który wraz z żoną i dziećmi mieszka w luksusowej rezydencji. Jest tylko jeden problem. Jest znudzony. Żyje pod ochroną świadków, żona go zdradza, ich dzieci nie znajdują ukojenia, a jedynym sposobem na wyjście z kryzysu wieku średniego jest powrót do tego, co go ożywiło: intensywnego życia przestępczego z nieprawdopodobnymi sojusznikami.

Przybij piątkę Franklinowi, facetowi z rynsztoka. Franklin chce tylko wyrwać się z destrukcyjnego życia gangów i przestępczości, zarabiając dobre pieniądze jako komornik i towarzysząc Michaelowi oraz szalonemu psychopacie w serii napadów. Franklin, najmłodszy z całej trójki, ale bynajmniej nie niekompetentny, zrobi wszystko, by uniknąć konieczności wykonania tego, co konieczne.

Uważaj na Trevora. Kiedyś latał wysoko w wojsku, teraz jest przeważnie tylko latawcem, jest starym przyjacielem Michaela, a przynajmniej tak mówią. Jest brutalny i niestabilny psychicznie, pasuje na złodzieja i nastolatka, który chce się wyrwać z domu. Trevor jest najlepszym pilotem w załodze i najlepszym strzelcem, jeśli chodzi o ostre strzelanie. To najlepszy człowiek do szaleństw. Przeżyj ich interakcje w wyśmienitym, rockowym storytellingu.

Realistyczne jak nigdy dotąd

Grand Theft Auto 5 w wersji na PC cechuje się znacznie ulepszoną grafiką obsługującą rozdzielczości 4K UHD, dowolnie konfigurowalnymi ustawieniami oraz odblokowaną liczbą klatek na sekundę do 60 i więcej. Niebo jest granicą, a GTA 5 potrafi oddać to w sposób perfekcyjny, którego nie odtworzy w pełni żaden film. Niesamowita dbałość Rockstara o szczegóły błyszczy dzięki tematycznym projektom w każdej lokacji, od grasujących gangsterów, przez policyjne pętle, po wiarygodny bałagan w każdym miejscu. Gracze mogą angażować się w działania, które wykraczają poza główną historię. Jeśli uważasz się za golfistę, możesz zagrać w odpowiednią mini-grę golfową. Jeśli chcesz obejrzeć krótki film, włącz telewizor w grze lub odwiedź kino. A to tylko dwie z niezliczonych rzeczy, którymi gracze mogą się cieszyć, gdy zejdą z utartych ścieżek i odkryją możliwości, jakie kryje w sobie Los Santos i okoliczne hrabstwa.

Przejedź przez Los Santos, czułą satyrę na Los Angeles, ze wszystkimi jego dziwactwami, wadami i stereotypami, które GTA V PC bez skrępowania wyśmiewa. Możesz też opuścić granice miasta i udać się do sąsiedniego hrabstwa Blaine, z jego pustyniami, lasami i górami, a zwłaszcza słynnym punktem orientacyjnym Mount Chiliad. Cały świat jest twoim placem zabaw.

Graj z innymi w GTA Online

Jeśli doświadczenie dla pojedynczego gracza to dla Ciebie za mało, Rockstar dodał solidny i zróżnicowany tryb GTA Online niedługo po premierze podstawowej wersji gry. Zmierz się w Deathmatchu i udowodnij, że dysponujesz potężną siłą ognia i niezrównaną rozgrywką. W wyścigach będziesz musiał jeździć, żeglować i latać z innymi graczami, aby zobaczyć, kto najlepiej pokona krótką trasę w danym pojeździe. Możesz też zebrać garstkę przyjaciół i zaplanować napad w trybie kooperacyjnym Heist, w którym o sukcesie zadecydują twoje umiejętności planowania i przywództwa. Dla tych, którzy zawsze marzyli o wieloosobowej wersji sandboksowej gry dla pojedynczego gracza, przygotowano tryb Free Mode, obsługujący do 30 graczy, którzy mogą wziąć się do roboty lub zniszczyć kogoś w prawdziwym stylu GTA. Stwórz swojego niepowtarzalnego awatara i wkrocz do sieciowych trybów gry w GTA V. Istnieje wystarczająco dużo wariantów, aby każdy mógł wybrać swoją ulubioną truciznę.

Stwórz najlepszy thriller w historii

Grand Theft Auto V (PC) oferuje graczom rozbudowany zestaw narzędzi do produkcji filmowej, dzięki któremu mogą oni kontrolować kąty kamery, przejścia między scenami i inne elementy, aby nawet najbardziej prozaiczną strzelaninę i burzę w ratuszu zamienić w coś znaczącego. Tym bardziej, gdy zasiadasz w fotelu reżysera, by wybrać aktorów z ogromnej galerii modeli, porę dnia lub pogodę, a nawet kontrolować prawa rzeczywistości, by uciec przed grawitacją. GTA 5 dostarcza narzędzi do stworzenia nowego letniego przeboju kinowego i oferuje je graczom do zabawy.

Kategorie: ,