Madden NFL 21

CHF29

Opis

NFL Madden 2021 to gra sportowa z gatunku futbolu amerykańskiego, stworzona przez EA Tiburon i wydana przez EA Sports. Gra daje graczowi możliwość uczestniczenia w rozgrywkach National Football League, jednego z najpopularniejszych sportów w Stanach Zjednoczonych. NFL21 wprowadziło wiele zmian i ulepszeń w stosunku do poprzednich edycji, które obejmują odświeżoną rozgrywkę w ofensywie i defensywie, zmiany w trybie Ultimate Team itp. Madden NFL 21 otrzymał wstępne pozytywne recenzje od krytyków, którzy chwalili płynniejsze sterowanie podczas rozgrywki oraz zaktualizowaną mechanikę innych trybów gry.

Ulepszony atak i obrona

Najważniejszą zmianą wprowadzoną w 21 jest nowa mechanika ofensywy i defensywy. Dzięki nowemu systemowi skill stick, gracz może uruchamiać kombinacje skill-move, które pomogą mu osiągnąć dogodną pozycję do zdobycia przyłożenia. Gracz ofensywny może również korzystać z nowych manewrów, aby zyskać więcej swobody nad przeciwnikami, ślizgając się, obracając i skacząc.

Linia defensywna w Madden 21 otrzymała również swój własny zestaw ruchów drążkiem umiejętności. Agresywne przechwyty, sprytne udawane wyjścia i mocne uderzenia pomogą graczom zatrzymać przeciwników na ich drodze. Jednak SI jest inteligentna i szybko nauczy się przeciwdziałać powtarzającym się manewrom. Elastyczny styl gry jest kluczem do zwycięstwa, zarówno w ofensywie, jak i defensywie.

Zdobycie sławy

Tryb kariery oferuje graczowi możliwość dołączenia do najlepszych drużyn w NFL. Gracz rozpoczyna swoją karierę jako rozgrywający w szkole średniej, a później w college’u, zanim przejdzie do Ligi Narodowej do wybranego przez siebie zespołu. Zawodnik musi udowodnić swoją wartość na boisku, aby zostać wprowadzonym do Galerii Sław.

The Ultimate Dream Team

Tryb Ultimate Team działa podobnie jak jego odpowiednik w grze FIFA. Gracz kompletuje swój Dream Team z najlepszych graczy w lidze i rywalizuje z przeciwnikami w meczach online. Gracz może rozwijać swoją drużynę poprzez wygrywanie meczów i zbieranie specjalnych monet MUT, które odblokowują zawodników wyższego poziomu i ulepszenia.

Witamy na podwórku

Kolejną nowością w NFL 21 jest tryb Yard. Podobnie jak VOLTA w FIFA, The Yard przenosi graczy w świat podwórkowych meczów rozgrywanych poza regułami NFL, w błocie i brudzie. Gracze mogą stworzyć swojego awatara i zabrać go wraz z drużyną gwiazd futbolu amerykańskiego w ekscytującą podróż przez różne miejsca na całym świecie, w tym stadion w pobliżu Bramy Brandenburskiej w Berlinie i nie tylko.

Kategorie: ,