Minecraft

CHF24

Opis

Zbuduj co tylko chcesz z różnych klocków. Twórz zaawansowane domy i obiekty, rozbudowuj złożone miasta, wioski, kopalnie, a nawet całe środowiska. Ścinaj drzewa, wydobywaj kamień, zbieraj trawę i walcz z niebezpiecznymi potworami. Zaawansowany mechanizm craftingu i nieskończone zasoby pozwalają na stworzenie niemal wszystkiego, co tylko można sobie wyobrazić. Poczuj satysfakcję z budowania własnego miasta, zagród dla zwierząt, pól uprawnych, a nawet zautomatyzowanej farmy grzybów!

Teraz z technologią RTX

Producent kart graficznych GeForce, firma nVidia, oraz Minecraft dla Windows 10 połączyły siły, aby nadać grze ekstremalną metamorfozę, możliwą dzięki cudom technologii RTX. Najsłynniejsza na świecie gra typu crafting/survival jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze – dzięki ray tracingowi.

Woda odbija promienie słoneczne tak jak w rzeczywistości, a kamienne mury zamku w uroczy sposób odbijają blask pochodni. Gdziekolwiek spojrzysz, technologia ray tracing sprawia, że Minecraft wygląda nie tylko piękniej, ale i bardziej realistycznie.

Oszałamiające krajobrazy

Wyobraź sobie niekończący się świat pełen sześciennych gór, dolin i kanionów. Wszystkie rendery wyglądają pięknie i naturalnie, a pikselowe tekstury dodają niepowtarzalnego uroku. Odkrywaj niekończące się pustynie, lasy deszczowe, podziemne tunele i kopalnie, ukryte świątynie, a nawet inny wymiar.

Zachwyć się bogactwem zwierząt, roślin i materiałów budowlanych. Zanurz się w nieprzewidywalnym, dzikim i wspaniałym świecie Minecrafta.

Nieskończoność i przypadkowość

Za każdym razem, gdy rozpoczyna się nowa gra, generowany jest zupełnie nowy świat. Powstają całe nowe regiony geograficzne. Zielone doliny, bagna, góry i pustynie. Wszystko w Minecrafcie jest nieskończone, więc możesz cieszyć się mnóstwem godzin zwiedzania!

Przetrwać ciemność

Rozpocznij nową grę, a pojawisz się w losowej lokacji w losowo wygenerowanym świecie. Jako samotny gracz bez wyposażenia, jesteś zdany tylko na siebie i skazany na przetrwanie. Pospiesz się, bo masz tylko jeden dzień, aby zbudować schronienie, znaleźć jedzenie i uniknąć spotkania z potworami w nocy. Jeśli nie uda Ci się zbudować łóżka przed zapadnięciem zmroku, będziesz zmuszony czekać i nasłuchiwać odgłosów potworów. Uważaj na pełzacze, są bardzo podstępne i mogą zniszczyć wszystko, co zbudujesz. Pierwsza noc jest zawsze niezwykle ekscytującym przeżyciem! Zbuduj kryjówkę i postaraj się przetrwać jak najdłużej. Zbierajcie owoce, sadzcie warzywa i pieczcie mięso. Trzymaj się z dala od ciemności, bo kiedy nadchodzi noc, budzą się potwory. Zastaw pułapkę, wykuj zbroję i miecz i broń się przed groźnymi wrogami.

Zasoby górnicze

Buduj dobrze rozwinięte kopalnie, aby wydobywać węgiel, żelazo, złoto, srebro i inne niezbędne surowce. Odwiedzaj losowo generowane jaskinie w poszukiwaniu rzadkich diamentów, niszcz siedliska potworów w opuszczonych lochach i uważaj, aby nie wpaść do lawy.

Texture Packs & Maps & Skins

Minecraft jest bardzo popularną grą, którą cieszą się miliony graczy na całym świecie. Ciesz się Minecraftem w jego różnych obliczach. Wypróbuj różne skórki i pakiety tekstur oraz pobierz własne mapy świata stworzone przez innych, niezwykle utalentowanych graczy. Odkryj nieskończoną ilość różnych modów, które mogą całkowicie zmienić Twoją grę.

Rozrywkowy tryb wieloosobowy

Rzemiosło z przyjaciółmi może przynieść wiele godzin rozrywki! Buduj majestatyczne budowle i buduj niekończące się miasta i wioski z graczami z całego świata. Ujawnij się publicznie i pochwal się swoimi doskonałymi umiejętnościami budowlanymi w sieci.

Odkryj wyrafinowanego Minecrafta!

Minecraft: Windows 10 Edition jest znacznie lepiej zoptymalizowany, płynny i pozytywnie wyglądający.

Ciesz się zupełnie innym menu opcji i w sumie 56 więcej osiągnięć niż w Minecrafcie na PC.

Kupuj własne skórki i pakiety tekstur z Minecraft Store, łącz się z przyjaciółmi za pośrednictwem Xbox Live. Łatwo zmieniaj tryby gry w dowolnym momencie. Pobieraj i eksportuj pliki world z rozszerzeniem .mcworld, aby dzielić się nimi z innymi ludźmi. Zaproś przyjaciół do gry na swoim osobistym świecie lub stwórz serwer, aby grać z nimi online. Minecraft: Windows 10 Edition jest kompatybilny z różnymi zestawami słuchawkowymi wirtualnej rzeczywistości, a zespół Microsoftu pracuje nad tym, aby gra była jeszcze płynniejsza i bardziej zoptymalizowana, dzięki czemu będziesz mógł cieszyć się wieloma nowymi implementacjami!

Kategorie: ,