Microsoft 365 Business Standard – 1 Jahr

CHF139

Opis

Odpowiednie dla:

Uwaga: Access i Publisher mogą być zainstalowane tylko na komputerach PC z systemem Windows.

Microsoft 365 Business Standard to podstawowe rozwiązanie dla małych i średnich firm, które poszukują pakietu oprogramowania umożliwiającego przeniesienie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej na nowy poziom. Oprócz “OneDrive for Business” z 1 TB pamięci w chmurze na użytkownika, “Skype for Business”, narzędzia sieciowego “Yammer” i Microsoft “SharePoint” pakiet przekonuje bezpiecznym hostingiem poczty elektronicznej z “Exchange Online”. Pakiet Office uzupełniony jest wygodnym dostępem internetowym do wersji online wydajnych narzędzi standardowych Word, Excel, PW “planie” Microsoft 365 Business Standard firma software’owa z Seattle łączy zalety “taryfy podstawowej” Business Essentials i “taryfy” Office 365 Business. Dzięki temu klienci zyskują między innymi możliwość korzystania z desktopowych wersji wydajnych narzędzi pakietu Office: Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook i Co w edycji 2019. Dzięki hojnemu systemowi licencjonowania opartemu na użytkownikach, każdy użytkownik ma możliwość zainstalowania programów na maksymalnie 5 komputerach lub Macach, 5 tabletach PC i 5 smartfonach. A jeśli to nie wystarczy, z każdej przeglądarki internetowej można uzyskać dostęp do wersji online programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote, które są w pełni zgodne z wersjami stacjonarnymi. Nie można być bardziej elastycznym niż to.

Przenieś komunikację wewnętrzną i zewnętrzną na nowy poziom

Pakiet Microsoft All-inclusive dla małych i średnich firm zatrudniających do 300 pracowników przekonuje potężnymi narzędziami komunikacyjnymi, takimi jak hosting poczty elektronicznej za pośrednictwem usługi Exchange Online, która zapewnia każdemu użytkownikowi adres e-mail z własną domeną oraz skrzynkę pocztową o pojemności 50 GB. Dodatkowo do dyspozycji jest 1 TB pamięci masowej w chmurze OneDrive, która umożliwia sprawne udostępnianie i przechowywanie danych na optymalnie zabezpieczonych serwerach.

Dzięki pełnej obsłudze HD, osobistym łączom uczestników oraz maksymalnej liczbie 250 uczestników spotkań Skype for Business wyznacza również nowe standardy nieskomplikowanej komunikacji z klientami i współpracownikami. Zakres funkcji uzupełniają narzędzia do współpracy, takie jak SharePoint, Yammer, Microsoft Teams i Microsoft StaffHub, umożliwiające wygodną organizację zespołu.

Wyjątkowe funkcje usługi Microsoft 365 Business Standard

Oprócz usług z dwóch “mniejszych” taryf, Microsoft 365 Business Standard oferuje różne ekskluzywne funkcje. Oprócz planera spotkań online Microsoft Bookings do nieskomplikowanego planowania spotkań z klientami, obejmuje on również menedżera klientów Outlook, za pomocą którego firmy mogą łatwo znaleźć i zachować określone dane klientów.

Jeśli cenisz sobie wypróbowane i sprawdzone aplikacje Office, takie jak Word, Excel i PowerPoint, a nieograniczony termin (bez subskrypcji) jest dla Ciebie ważny, możesz znaleźć nasze pakiety Office 2019 Standard

tutaj.

SKU: 7200 Kategorie: