Microsoft 365 Single – 1 Jahr

CHF59

Opis

Pakiet Microsoft 365 Single 1 Rok obejmuje:

Odpowiednie dla:

Uwaga: Access i Publisher mogą być zainstalowane tylko na komputerach PC z systemem Windows.

Licencja jest ważna dla 1 użytkownika i może być zainstalowana na maksymalnie 5 urządzeniach.

Microsoft 365 Single to kompletny pakiet biurowy dla użytkowników indywidualnych, którzy potrzebują różnych programów Microsoft 365 Single do użytku prywatnego lub zawodowego. Pod względem funkcjonalności Microsoft 365 Single jest identyczny jak droższe edycje. Główna różnica polega na tym, że kupujesz tylko jedną licencję dla jednej stacji roboczej.

Programy wchodzące w skład Microsoft 365 Single:

 • Word w Microsoft 365 Single służy do pracy z dokumentami.
 • Excel jest wszechstronnym narzędziem do tworzenia i zarządzania tabelami.
 • PowerPoint, część pakietu Microsoft 365 Single, ułatwia tworzenie nawet skomplikowanych prezentacji.
 • OneNote to wirtualny notatnik, z którego można korzystać również za pomocą pióra na tabletach.
 • Program Outlook pomaga zarządzać kontaktami i różnymi kontami e-mail
 • Access jest idealnym rozwiązaniem do tworzenia, rozszerzania i zarządzania bazami danych. (tylko dla komputerów PC z systemem Windows)
 • Publisher pomaga tworzyć złożone projekty broszur i innych dokumentów. (tylko dla komputerów PC z systemem Windows)

Usługa Microsoft 365 Single została zaprojektowana, aby pomóc Ci wykonywać pracę szybciej i wydajniej, dzięki czemu Twoje codzienne życie będzie bardziej produktywne. Jeśli przechodzisz z poprzedniej wersji pakietu Office 2007 lub nowszej, natychmiast odnajdziesz się w Microsoft 365 Single ze względu na podobny interfejs.

Ważne funkcje w usłudze Microsoft 365 Single

 • Nowy kreator pomaga od razu odnaleźć się w systemie Microsoft 365 Single.
 • Używaj usługi OneDrive do wydajnego i łatwego udostępniania dokumentów utworzonych w usłudze Microsoft 365 Single.
 • Zawsze otrzymuj najnowsze wersje wszystkich programów, subskrybując usługę Microsoft 365 Single.
 • Korzystaj z usługi Microsoft 365 Single na tablecie lub smartfonie dzięki opcjonalnie konfigurowalnej zgodności z funkcjami dotykowymi.
 • Korzystaj z Microsoft 365 Single przez określony czas i nie płać za dużo.

Korzystaj z usługi Microsoft 365 Single gdzie chcesz i kiedy chcesz

Aby skorzystać z Microsoft 365 Single, wystarczy zalogować się na stronie internetowej pakietu Office, a następnie pobrać go. Nie ma potrzeby posiadania dysku fizycznego i można korzystać z usługi Microsoft 365 Single wszędzie tam, gdzie istnieje połączenie internetowe umożliwiające instalację usługi Microsoft 365 Single. Ponieważ wiele części programu jest przesyłanych strumieniowo podczas instalacji Microsoft 365 Single, można z nich korzystać nawet wtedy, gdy nie jest jeszcze zainstalowany cały pakiet.

Co więcej, dzięki usłudze Microsoft 365 Single nie jesteś już przywiązany do konkretnego urządzenia: Z usługi Microsoft 365 Single można korzystać na komputerach z systemem Windows lub urządzeniach z systemem macOS X. Ponadto, programy te mogą być również używane na tabletach z systemem Windows, iOS lub Android. Jednocześnie, kupując pakiet Microsoft 365 Single, masz prawo do wszystkich przyszłych aktualizacji pakietu Office. Dzięki pakietowi Microsoft 365 Single zawsze będziesz mieć dostęp do najnowszych i najszybszych wersji pakietu Office.

OneDrive i Microsoft 365 Single: pracuj online!

W przypadku Microsoft 365 Single wybierasz subskrypcję: kup i korzystaj z Microsoft 365 Single od nas przez 1 rok. Licencja jest ważna dla jednego użytkownika i może być używana na maksymalnie 5 urządzeniach. Co więcej, Microsoft 365 Single daje dostęp do 1 terabajta darmowej przestrzeni dyskowej w chmurze OneDrive firmy Microsoft. Dokumenty utworzone za pomocą usługi Microsoft 365 Single można łatwo archiwizować online i/lub udostępniać je przyjaciołom, znajomym i współpracownikom. Ponadto abonament Microsoft 365 Single uprawnia do 60 minut Skype’a miesięcznie na telefony stacjonarne.

Wprowadź swój klucz w witrynie internetowej firmy Microsoft, aby aktywować produkt.

Jeśli cenisz sobie wypróbowane i sprawdzone aplikacje Office, takie jak Word, Excel i PowerPoint, a nieograniczony termin (bez subskrypcji) jest dla Ciebie ważny, możesz znaleźć nasze pakiety Office 2019 Standard

tutaj.

SKU: 7201 Kategorie: