Office 2019 Dom i uczeń

Discount from2

CHF89

Opis

Pakiet oprogramowania biurowego Microsoft Office 2019 Home & Student zawiera:

Za tę samą cenę Outlook i Publisher też? -> Office 2019 Standard

Odpowiednie dla:

Original Microsoft Activation Key
Stała i nadająca się do natychmiastowego użytku pełna wersja
Z możliwością pobrania i szczegółową instrukcją

Dlaczego Microsoft Office 2019 Home & Student

Najbardziej wartościowe komponenty dla każdego, kto pracuje w domu, użytkowników domowych i studentów: Edycja Office 2019 Home & Student łączy

w sobie wszystkie te cechy. Jest to program na dokładnie jedno urządzenie, w skład którego wchodzą Word, Excel i PowerPoint. Program OneNote nie jest częścią pakietu, ale jest dostępny do pobrania za pośrednictwem Sklepu Windows w systemie Windows 10. Dane przechowywane są albo w trybie offline bezpośrednio na komputerze, albo online w chmurze za pomocą OneDrive lub podobnych usługodawców. “Zrób więcej w domu lub w szkole”: To motto firmy Microsoft, a ta edycja pakietu Office 2019 spełnia je w pełni.

Funkcjonalność w programach Word i PowerPoint

Profesjonalnie wyglądające dokumenty można teraz projektować skuteczniej w programie Word 2019: Edycja, sprawdzanie zawartości wydruku na drukarce odbywa się w jednej operacji. Dodatkowo uwzględniono funkcję wyszukiwania znaną z poprzednika, dzięki czemu początkujący użytkownicy będą mieli szybki dostęp do wszystkich ważnych funkcji w programie Word 2019. Zupełną nowością zawartą w wersji w Office 2019 Home & Student jest również integracja grafiki SVG, która jest łatwiejsza do skalowania i przenoszenia niż np. grafika JPG czy PNG. Każdy, kto pisze rysikiem na ekranie dotykowym, ucieszy się także z ulepszonego rozpoznawania czcionek. Jest to szczególnie pomocne przy robieniu notatek. Z kolei PowerPoint 2019 jest stworzony do prezentacji: to znane narzędzie pozwala na projektowanie slajdów i kompletnych prezentacji na profesjonalnym poziomie. Idee i informacje mogą być w ten sposób prezentowane w sposób bardziej atrakcyjny wizualnie i akustycznie. Nowością w programie PowerPoint w pakiecie Office 2019 i wszystkich wersjach jest wykorzystanie nagrań w rozdzielczości Ultra HD, dzięki czemu filmy 4K można teraz płynnie integrować ze slajdami. Ulepszona obsługa powiększania i skalowania istniejących zdjęć lub innych grafik eliminuje również konieczność zakupu dodatkowych programów do edycji obrazów. Od prostych slajdów do wielostronicowych slajdów, PowerPoint 2019 jest narzędziem do pracy.

Łatwość sporządzania notatek i obliczeń

Z kolei dzięki Excelowi 2019 nabywcy tej licencji mają do dyspozycji znaną aplikację do zarządzania arkuszami kalkulacyjnymi. Dane każdego rodzaju można łatwo i intuicyjnie wprowadzać oraz wizualnie opracowywać. Klawisze skrótów umożliwiają szybki dostęp do najważniejszych funkcji dla użytkowników, którzy na co dzień pracują z programem Excel. Ulepszenia w nowej wersji obejmują funkcje matematyczne, które teraz są zawarte w pakiecie w większej ilości. Dodatkowo, aplikacja dostarcza nowych metod wyświetlania danych w atrakcyjny wizualnie sposób, stanowiąc tym samym narzędzie do wizualizacji. W rezultacie wszyscy użytkownicy zaoszczędzą czas i nadal będą mogli korzystać z dobrze znanego przepływu pracy w programie Excel.
Program OneNote nie jest już integralną częścią pakietu w pakiecie Office 2019 Home & Student. Zamiast tego, potencjalni użytkownicy mogą pobrać go z Windows Store. Co więcej, Microsoft usunął kompatybilność z wszystkimi starszymi wersjami systemu Windows. Obowiązkowo na urządzeniu musi być zainstalowany system Windows 10, aby móc korzystać z pakietu Office 2019 i wszystkich dołączonych do niego aplikacji. Jest to jednak licencja wieczysta, która będzie dostarczana wraz z aktualizacjami przez Microsoft przez co najmniej pięć lat. W przeciwieństwie do Office 365, nie ma opłat abonamentowych. Tworzenie kopii zapasowych danych w usłudze OneDrive może generować koszty.

Wymagania minimalne:

  • System operacyjny: Windows 10
  • Pamięć: co najmniej 2 GB RAM
  • Dysk twardy: co najmniej 3 GB wolnego miejsca
  • Ekran: o rozdzielczości co najmniej 1 024 * 768 pikseli
  • Karta graficzna: wymagana obsługa DirectX 10 dla interfejsu akcelerowanego przez GPU
  • Przeglądarka: aktualne wersje Internet Explorer, Chrome, Firefox, Microsoft Edge lub Safari
  • Wersja .NET: co najmniej .NET 3.5

Potrzebujesz pomocy przy instalacji?

Tutaj możesz przejść bezpośrednio do instrukcji instalacji Microsoft Office 2019 Home & Student!

Installation & activation

Mit unserer Schritt-für-Schritt Anleitung gelingt die Installation deiner neuen Software schnell und reibungslos.

Wenn du noch keinen Lizenzschlüssel besitzt, kannst du diesen hier kaufen: zum Produkt.

ACHTUNG: Wenn du auf deinem Computer Office 365 vorinstalliert hast, logge dich dort aus und deinstalliere das Office 365 komplett. Sonst erhältst du die Aufforderung, das Programm nach Ablauf der Testversion zu abonnieren – du hast jedoch mit Office 2019 Home & Student eine unlimitiert gültige Lizenz erworben (ohne Ablaufdatum)!

Die Installation von Office 2019 Home & Student ist relativ unkompliziert: Du gehst auf die Seite https://setup.office.com/ , folgst den Anweisungen und gibst den mitgelieferten Key ein, wenn du dazu aufgefordert wirst.


1. Klicke auf den zugesendeten Link im Bestätigungsmail oder gehe in unser Downloadcenter, wähle dein Produkt aus und klicke auf «Herunterladen»


2. Logge dich bei deinem Microsoft Konto ein.


3. Tippe deinen Produktkey ein.

Wichtig: Falls du nicht weitergeleitet wirst und du aber bereits auf «Next» geklickt hast, öffne dein Microsoft Profil. Logge dich ein und gehe auf «Dienste und Abonnemente». Dort sollte dein Produkt vorhanden sein und du kannst mit Schritt 6 weitermachen.


4. Klicke auf «Confirm».


5. Klicke auf «Go to Office Home & Student».


6. Klicke «Installieren» um zum nächsten Fenster zu gelangen.


7. Hier klickst du erneut auf den Button «Installieren», danach sollte der Download durchgeführt werden.


8. Klicke auf das Downloadfile.


9. Der Installationsmanager führt dich durch die Installation. Klicke auf «Fortfahren» für den nächsten Schritt

10. Nach dem Abschluss der Installation kannst du unten Links im Suchfeld nach «Word» suchen und es öffnen.


Fertig! Du kannst nun mit der Nutzung von Office 2019 Home & Student beginnen. Wir wünschen dir viel Spass mit dem neuen Produkt. Vielen Dank für dein Vertrauen in keyportal. Bei Fragen oder Unklarheiten stehen wir dir gerne zur Verfügung!

SKU: 825251 Kategorie: ,