Perspektywy 2019

Discount from2

CHF89

Opis

Odpowiednie dla:

Oryginalny klucz aktywacyjny Microsoft
Stała i nadająca się do natychmiastowego użytku pełna wersja
Z możliwością pobrania i szczegółową instrukcją

!!!!Niezgodny z innymi produktami Office!!!!

–> W przypadku produktów Office, które zawierają program Outlook 2019, kliknij tutaj.

Dlaczego Microsoft Outlook 2019

W wersji Outlook 2019 firma z Redmond przygotowała potężny pakiet oprogramowania, który zawiera wiele ciekawych innowacji w porównaniu z wersją Outlook 2016. Jednak rdzeń oprogramowania pozostaje niezawodne wysyłanie i odbieranie wiadomości e-mail, przy czym wiele kont może być wygodnie połączone i zarządzane z oprogramowania.

W celu uporządkowania skrzynki pocztowej Microsoft Outlook oferuje swoim użytkownikom możliwość tworzenia struktur folderów, tworzenia list zadań, zarządzania książkami adresowymi oraz organizowania spotkań w rozbudowanym kalendarzu. Dzięki synchronizacji pomiędzy różnymi urządzeniami, ważne informacje są dostępne na smartfonie lub notebooku zawsze wtedy, gdy są potrzebne.

Przydatne nowe funkcje w programie Microsoft Outlook 2019

Komunikację ułatwiają również rozbudowane funkcje organizacyjne, takie jak możliwość sprawdzenia, ile osób odpowiedziało już na zaproszenie. Równie praktyczne jest nowe ostrzeżenie BCC, które zapobiega wysyłaniu odpowiedzi na otrzymaną wiadomość do wszystkich adresatów pierwotnie otrzymanego e-maila, jeśli użytkownik nie miał takiego zamiaru. Dzięki tak zwanemu “Przypomnieniu o rachunkach” Microsoft Outlook rozpoznaje również otrzymane rachunki i wpisuje do kalendarza terminy płatności, co znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo przekroczenia terminów płatności. Funkcja “Przypomnienie o rachunku” jest więc szczególnie praktyczna dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą i małych przedsiębiorstw.

Konfigurowalny interfejs użytkownika

W ramach rewizji oprogramowania do obsługi poczty elektronicznej, Microsoft gruntownie zmienił i usprawnił znany z poprzedniej wersji interfejs wstążki. W obecnej wersji użytkownicy mogą wybierać pomiędzy tradycyjnym interfejsem a interfejsem zredukowanym do paska menu. Ponadto użytkownicy programu Microsoft Outlook 2019 mogą teraz dostosować zarówno elementy sterujące paska menu w górnej części ekranu, jak i elementy na nowym pasku nawigacyjnym po lewej stronie ekranu.

Większa ochrona przed złośliwym oprogramowaniem i phishingiem

Wprowadzono również zmiany w zakresie bezpieczeństwa, a największe wrażenie robi nowa usługa Safe Link, która jest najbardziej imponującą cechą najnowszej wersji Outlooka. Podczas gdy osadzone linki mają teraz znacznie lepszy podgląd, skaner działający w tle w czasie rzeczywistym zapewnia niezawodne odfiltrowanie złośliwego oprogramowania i linków phishingowych.

Dodatkowe innowacje dla systemu iOS

W szczególności wersja programu Microsoft Outlook dla systemu iOS została wyposażona w kilka dodatkowych ulepszeń. Wśród nich jest integracja funkcji uczenia maszynowego w systemie kalendarzowym. Umożliwiają one w programie Microsoft Outlook 2019 poprzez analizę lokalizacji użytkownika i liczby osób uczestniczących w wydarzeniu np. automatyczne zasugerowanie odpowiedniego miejsca na spotkanie.

Wymagania minimalne:

  • Platforma: Windows 10
  • Procesor: proces or co najmniej 1 GHz, 32-bitowy (x86) lub 64-bitowy (x64) – zalecany znacznie szybszy
  • Pamięć: co najmniej 2 GB RAM (32 bit / 64 bit), zalecane 4 GB RAM (32 bit / 64 bit)
  • Karta graficzna: Karta graficzna DirectX 9 (minimum) ze sterownikiem WDDM 1.0, karta graficzna DirectX 10 (optimum)
  • Karta dźwiękowa: nie określono
  • Dysk twardy: Co najmniej 16 GB miejsca na dysku instalacyjnym (32 bit), 20 GB miejsca na dyskutwardym (64 bit)
  • Wyświetlacz: 800 x 600 pikseli (minimum)
SKU: 7562 Kategorie: ,