Projekt 2019 Professional

Discount from2

CHF119

Opis

Odpowiednie dla:

Wymagania wstępne: Office 2019 Professional lub Office 2019 Professional Plus (nie jest kompatybilny z innymi produktami Office 2019 i wersjami innych roczników)

Original Microsoft Activation Key
Stała i nadająca się do natychmiastowego użytku pełna wersja
Z możliwością pobrania i szczegółową instrukcją

Dlaczego Microsoft Project 2019 Professional

Project Professional w wersji 2019 to narzędzie, które obsługuje całą gamę zagadnień związanych z zarządzaniem projektami: Kierownicy projektów używają tego oprogramowania do zarządzania zasobami, takimi jak ludzie, czas i budżet, a także do śledzenia nawet bardzo dużej liczby projektów prowadzonych jednocześnie. Dodatkowo, projekty mogą mieć niemal nieograniczoną wielkość. Od drobnych zadań po sprawy, które obejmują kilka lat i mają w związku z tym szczególne znaczenie. Współpraca nad tego typu projektami jest możliwa zarówno lokalnie przez sieć, jak i w chmurze, co pozwala małym i dużym firmom zaoszczędzić czas i pieniądze, a jednocześnie zapewnia im dostęp do aktualnych informacji na temat konkretnych projektów.

Aby śledzić dużą liczbę różnych projektów, Microsoft Project Professional 2019 przynosi ulepszone zarządzanie portfelem. Dzięki temu elementowi programu, osoby decyzyjne mogą natychmiast zobaczyć, które projekty są obecnie na dobrej drodze, a gdzie istnieje potrzeba wprowadzenia poprawek. Harmonogramy mogą być pamiętane, zarządzanie budżetem zapewnia przegląd zasobów pieniężnych, a zarządzanie zasobami ludzkimi staje się jeszcze łatwiejsze dzięki tej funkcji. Ustalanie priorytetów dostarcza informacji o tym, czy najważniejsze projekty przebiegają zgodnie z planem, czy też kierownik projektu powinien interweniować. W zarządzaniu portfelem dostępna jest również pierwsza pomoc poprzez funkcje analizy i odpowiednie instrukcje działania.

W celu zarządzania tego typu funkcjami w większych firmach i poprzez chmurę, możliwa jest synchronizacja z Project Online i Project Server. Uczestnicy zespołu mogą w ten sposób natychmiast synchronizować nowe wpisy w projekcie z innymi pracownikami i nie są uzależnieni od podejmowania ręcznych działań. Dodatkowo, użytkownicy Microsoft Project Professional 2019 mogą zintegrować Skype for Business bezpośrednio z programem. Umożliwia to prowadzenie czatów tekstowych i wideo oraz sprawdzanie obecności bezpośrednio z poziomu oprogramowania, co znacznie ułatwia współpracę nad projektami. Skype for Business nie jest składnikiem dołączonym do zestawu i musi być zakupiony oddzielnie.

Korporacyjne działy finansowe mogą obliczać płace dla członków zespołu w ramach zadania, jak również rejestrować inne wydatki w odniesieniu do poszczególnych projektów bezpośrednio w oprogramowaniu. Pracownicy wystawiają również prawnie skuteczne faktury również w Microsoft Project Professional 2019 oraz rejestrują wykonaną pracę w gotowych poprzez szablony timesheets. Dzięki temu Project Professional 2019 to nie tylko narzędzie do zarządzania projektami. Oprogramowanie odgrywa również rolę w budżetowaniu i finansowaniu zadań każdego rodzaju, jeśli jest to pożądane. Integracja z oprogramowaniem business intelligence dodatkowo ułatwia ten proces.

Użytkownicy, którzy nie mieli wcześniej styczności z Microsoft Project Professional, od razu poznają wszechstronne funkcje programu – dzięki dołączonym do programu szablonom, które w ciągu kilku minut umożliwiają tworzenie nawet złożonych projektów. Szablony te można edytować i zapisywać do późniejszego wykorzystania w innych projektach, dzięki czemu tworzenie raportów rocznych np. na kolejne lata nie wymaga rozpoczynania od początku, a jedynie zmiany roku. Zdecydowana większość funkcji poprzednika, a także znane narzędzia znajdują się również w wersji 2019, co ułatwia doświadczonym użytkownikom przejście na najnowszą wersję.

Microsoft udostępnia tę edycję Project Professional tylko użytkownikom systemu Windows 10. Nie są obsługiwane inne systemy operacyjne. Jest to pełnoprawna licencja bez kosztów subskrypcji, więc może być używana w trybie offline 365. Microsoft będzie dostarczał Project Professional w wydaniu 2019 przez co najmniej pięć lat wraz ze wszystkimi aktualizacjami wydanymi w tym czasie. Obejmuje to aktualizacje zabezpieczeń i funkcji.

Wymagania minimalne

  • System operacyjny: Windows 10
  • Pamięć: co najmniej 2 GB RAM
  • Dysk twardy: co najmniej 3 GB wolnego miejsca
  • Wyświetlacz: rozdzielczość co najmniej 1 280 * 800 pikseli
  • Karta graficzna: wymagana obsługa DirectX 10 dla interfejsu akcelerowanego przez GPU
  • Przeglądarka: aktualne wersje Internet Explorer, Chrome, Firefox lub Microsoft Edge
  • Wersja .NET: nieznana
SKU: 7592 Kategorie: