Avast Premier

CHF49CHF249

Opis

Avast Premier” to najwyższej klasy ochrona antywirusowa i ochrona przed zagrożeniami internetowymi firmy Avast. Możesz pobrać wersję próbną od nas teraz i wypróbować ją za darmo przez 30 dni. Flagowy produkt firmy avast Software “avast Premier” zawiera wszystkie funkcje darmowego programu avast Free Antivirus oraz płatnego programu avast Internet Security. Godne uwagi funkcje obejmują filtr antyspamowy do wykrywania niechcianych wiadomości e-mail oraz zintegrowaną zaporę sieciową, którą można kontrolować bezpośrednio z interfejsu użytkownika. Dołączony jest również automatyczny aktualizator programu.

Ochrona w czasie rzeczywistym monitoruje tak e całokształt aktywno ci komputera. wszystkie uruchomione programy i pliki w czasie rzeczywistym – od momentu uruchomienia programu i zawsze, gdy plik jest otwierany lub zamykany.

FileRep i WebRep sprawdzają pliki i strony internetowe z bazami danych i informują użytkownika, czy są one godne zaufania.

Virus Container zawarty w programie jest odizolowanym i chronionym miejscem na dysku twardym, gdzie mogą być przechowywane podejrzane lub niebezpieczne pliki, nie powodując żadnych szkód. Z tego miejsca możesz zdecydować, co zrobić z podejrzanymi plikami.

Wersja Premier zawiera również narzędzie do niszczenia danych, narzędzie do czyszczenia przeglądarki w celu usunięcia niechcianych pasków narzędziowych oraz funkcję aktualizacji, która utrzymuje komputer na bieżąco dzięki automatycznym aktualizacjom strumieniowym.

Aktualizacje strumieniowe zapewniają aktualizację sygnatur wirusów, a program aktualizujący oprogramowanie sprawdza inne oprogramowanie na komputerze pod kątem ewentualnych aktualizacji. Narzędzie Browser Cleanup usuwa irytujące paski narzędzi i dodatki z przeglądarek.

SKU: Brak danych Kategorie: ,