Bezpieczne i legalne

Najczęściej zadawane pytanie: legalność naszych produktów software’owych. Oferujemy cyfrowe klucze licencyjne do odblokowywania oprogramowania. Stale sprawdzamy naszych dystrybutorów, ponieważ tylko ci oficjalni mogą dostarczać nam swoje oprogramowanie. Przed każdym zamówieniem sprawdzamy lokalizację klienta, aby upewnić się, że klucze licencyjne są zatwierdzone dla danego obszaru gospodarczego. Nasz model biznesowy i dystrybucyjny został potwierdzony przez różne sądy, w tym Europejski Trybunał Sprawiedliwości. Sprzedajemy tylko oficjalne i legalne produkty – jeśli masz jakieś zaawansowane pytania, zawsze jesteśmy do dyspozycji, aby na nie odpowiedzieć.


Gwarancja aktywacji

Klucz licencyjny jest wysyłany natychmiast po złożeniu zamówienia w sklepie internetowym keyportal. Przy zamówieniu na konto, wysyłka trwa kilka minut z powodu ręcznego sprawdzania. Po otrzymaniu klucza licencyjnego gwarantujemy jego funkcjonalność i ważność. Najczęściej problemy z aktywacją występują, ponieważ zostały zakupione niewłaściwe produkty, które nie pasują do systemu operacyjnego, ale teraz zintegrowaliśmy automatyczne rozpoznawanie systemu operacyjnego w sklepie. Jeśli klucz licencyjny nie działa, wystarczy wysłać do nas krótkiego maila z załączonym zrzutem ekranu z komunikatem o błędzie, a my natychmiast go wymienimy.


Natychmiastowe pobranie

Dzięki natychmiastowej wysyłce klucza licencyjnego wraz z wejściem do zamówienia, zapewniamy Państwu jednocześnie możliwość pobrania zakupionego oprogramowania. Wystarczy jedno kliknięcie i rozpocznie się instalacja. Nasz sklep internetowy automatycznie określa, które oprogramowanie jest dla Ciebie odpowiednie, aby uniknąć komplikacji. keyportal wysyła również pocztą elektroniczną linki potrzebne do pobrania oprogramowania. Nasze Centrum Oprogramowania zapewnia również wszystkie pliki do pobrania na stronie internetowej.


Najatrakcyjniejsze ceny

Naszym klientom oferujemy niską cenę zakupu oraz kompleksowy serwis we wszystkich asortymentach. Skupiamy się zarówno na klientach B2C jak i B2B i oferujemy dodatkowe rabaty przy większych ilościach zakupu. Jesteśmy przejrzyści w naszych cenach, ponieważ ceny podane na stronie internetowej nie zawierają żadnych ukrytych kosztów stałych i są już wliczone w podatek VAT. Stale dostosowujemy nasze ceny i przekazujemy rabaty naszym klientom.


Nasi klienci są dowodem na to, że dotrzymujemy obietnic. Jesteśmy dumni z opinii naszych klientów na platformach ratingowych, na których wszyscy osiągamy wyniki powyżej średniej. Przekonaj się sam i oceń nas po zakupie.

logo

Customer rating 3 0

keyportal.pl
See all reviews