AVG AntiVirus

CHF29CHF99

Opis

AVG AntiVirus Business Edition to wysoce konfigurowalne i najlepsze w swojej klasie oprogramowanie antywirusowe, które chroni tysiące firm przed wirusami. Ransomware. Złośliwe oprogramowanie. Adware. Trojanie. Rootkity. Hakerzy i inne zagrożenia. Jest to rozwiązanie z zakresu bezpieczeństwa komputerowego, dzięki któremu małe i średnie firmy mogą chronić swoje dane. Pliki. Email. Sieci i urządzenia PC przed cyberzagrożeniami.
Ponadto, AVG AntiVirus rozszerza swoją ochronę przed ransomware na służbowe telefony komórkowe i tablety poprzez aplikację antywirusową dla systemu Android. Oprogramowanie oferuje również funkcje ochrony przed kradzieżą w przypadku zgubionych lub skradzionych telefonów lub tabletów. AVG AntiVirus może również chronić gospodarstwa domowe przed oprogramowaniem ransomware i szpiegowaniem z kamery internetowej dzięki wersji programu przeznaczonej do użytku osobistego i rodzinnego.

Zachowaj dane. Bezpieczne pliki i tożsamość

Dane biznesowe i dane klientów są jednym z najważniejszych aktywów firmy. W przypadku włamania się hakerów i złośliwego oprogramowania dane te mogą być zagrożone, co skutkuje naruszeniem danych i przerwami w działalności. Program AVG AntiVirus został zaprojektowany, aby zapewnić bezpieczeństwo ważnych danych i plików oraz chronić je przed hakerami.

Aby zapewnić bezpieczeństwo danych, oprogramowanie szyfruje i przechowuje pliki i dokumenty firmowe na wirtualnym dysku twardym w komputerze PC, który jest chroniony hasłem. Posiada również zaawansowaną niszczarkę plików, która bezpiecznie usuwa pliki, aby nikt nie mógł ich odzyskać w złych zamiarach. Dodatkowo, AVG AntiVirus posiada funkcję antyspyware, która zapobiega kradzieży tożsamości poprzez wykrywanie programów szpiegujących i reklamowych, które gromadzą dane osobowe.

Ochrona sieci za pomocą skanowania łączy

Program AVG AntiVirus pomaga chronić sieć przed cyberzagrożeniami i zapewnia firmom i ich pracownikom bezpieczny dostęp do Internetu. Zanim strona internetowa zostanie załadowana i otwarta w przeglądarce, oprogramowanie najpierw ją skanuje i wyświetla ocenę bezpieczeństwa w wynikach wyszukiwania. Gdy użytkownicy klikają na linki, program AVG AntiVirus ostrzega ich o podejrzanych zdarzeniach.

Technologia Email Shield

Oprogramowanie antywirusowe oferuje również technologię ochrony poczty elektronicznej, która automatycznie skanuje wiadomości e-mail i usuwa zawartość zawierającą złośliwe oprogramowanie lub zagrożenia bezpieczeństwa. Blokuje podejrzane i niebezpieczne załączniki do wiadomości e-mail.

Inteligentny skaner
Program AVG AntiVirus nie tylko chroni dane. Pliki i sieci. ale także urządzenia PC przed złośliwym oprogramowaniem i hakerami. Jego zaawansowany silnik skanujący automatycznie skanuje komputery, gdy pracownicy nie pracują. Ta inteligentna technologia skanowania nigdy nie śpi, a ponieważ to ona wykonuje ciężką pracę, pracownicy mogą skupić się na swoich zadaniach.

Zdalne zarządzanie
AVG AntiVirus oferuje bardzo ciekawą funkcję, która pozwala administratorom na zdalną instalację i konfigurację oprogramowania z jednego miejsca. W ten sposób można łatwo wdrożyć oprogramowanie na wszystkich komputerach w sieci. Dodatkowo, oprogramowanie aktualizuje się automatycznie, chroniąc urządzenia przed najnowszymi zagrożeniami.

Skuteczne zabezpieczenia mobilne

Dzięki programowi AVG AntiVirus smartfony i tablety używane przez pracowników są chronione przed najnowszymi wirusami. Złośliwe oprogramowanie. Oprogramowanie szpiegujące, niebezpieczne aplikacje i ustawienia oraz niechciani rozmówcy. Dzieje się tak dlatego, że na urządzenia z systemem Android dostarczana jest aplikacja antywirusowa, którą można pobrać z Google Play. Po zainstalowaniu aplikacji działa ona w tle i zapewnia użytkownikom potężne zabezpieczenia mobilne.

Zabezpieczenie przed kradzieżą i pułapka z kamerą
Jeśli użytkownik zgubi służbowy telefon lub tablet, może go namierzyć za pomocą programu AVG AntiVirus na stronie AVG Anti-Theft. Za pośrednictwem tej strony mogą zablokować urządzenie, aktywować alarm lub zdalnie wymazać jego dane. Jeśli ich telefon lub tablet wpadnie w niepowołane ręce, użytkownicy mogą skorzystać z funkcji kamery-pułapki w programie AVG AntiVirus, aby zidentyfikować osobę, która otrzymała wiadomość. Jeśli złodziej próbuje odblokować urządzenie, ale nie udaje mu się to trzykrotnie, Camera Trap przechwytuje sekretne zdjęcie osoby i wysyła je do właściciela telefonu lub tabletu.

SKU: Brak danych Kategorie: ,