Avira Antivirus Server

CHF289CHF1,159

Opis

100% wskaźnik wykrywalności i wielokrotnie nagradzane usuwanie złośliwego oprogramowania Maksymalna ochrona przy minimalnym wpływie na system Łatwość skalowania. łatwa obsługa i zarządzanie – i to bez żadnych kosztów utrzymania Bezpieczeństwo i wydajność specjalnie dla serwerów Ochrona antywirusowa: wielokrotnie nagradzane bezpieczeństwo Dzięki potężnemu silnikowi Avira Antivirus Server zapewnia ochronę w Internecie i filtruje ruch sieciowy. Chroni to pliki firmowe i dane klientów przed 30 milionami zagrożeń dziennie.

Ochrona w locie

Nasza technologia chmury działająca w czasie rzeczywistym chroni Twoje bieżące procesy. Dostęp do plików i pamięci systemowej przed oprogramowaniem szpiegującym. Rootkity i inne ukryte złośliwe oprogramowanie.

Ochrona. kiedy jej potrzebujesz
Chronimy wszystkie poufne informacje na Twoich dyskach twardych. Jeszcze wygodniejsze i bezpieczniejsze jest ręczne uruchamianie skanowania lub zaplanowanie jego automatycznego wykonywania.

Ochrona sieci

Avira Antivirus Server zapobiega rozprzestrzenianiu się wirusów na wszystkie węzły i infekowaniu sieci. Zapewniamy bezpieczeństwo i poufność Twoich tajemnic handlowych oraz zapobiegamy, aby Twoje dane nie padły ofiarą hakerów.

Optymalna wydajność: Niskie zużycie zasobów

Nawet podczas pracy z tą potężną technologią antywirusową, serwery będą działać optymalnie przy dużym obciążeniu obliczeniowym.

Szybkie aktualizacje
Aktualizacje definicji wirusów są dostarczane szybko i automatycznie do serwerów bez ponoszenia kosztów – bez wąskich gardeł przepustowości i opóźnień przepływu pracy.

Łatwość zarządzania
Nasz nowoczesny i czysty interfejs użytkownika ułatwia zarządzanie oprogramowaniem antywirusowym. Stan zabezpieczeń jest widoczny na pierwszy rzut oka, a dzienniki skanowania są łatwo dostępne.

Brak kosztów utrzymania
Brak kosztów utrzymania i ukrytych opłat. Avira nie ma wpływu na czas pracy i dostępność serwerów. W ramach tej usługi zapewniamy doskonałą obsługę klienta.

SKU: Brak danych Kategorie: ,