Bitdefender Total Security

CHF59CHF149

Opis

Bitdefender Total Security to rozwiązanie dla wielu urządzeń. zapewniające ochronę dla komputerów PC z systemem Windows i Mac, ale także dla tabletów. Notebooki i smartfony. Liczne funkcje oprogramowania zabezpieczającego obejmują wykrywanie adware i malware, funkcję śledzenia w przypadku kradzieży lub zgubienia, a także zaporę ogniową chroniącą przed atakami z Internetu. Poręczne narzędzia Bitdefender, takie jak menedżer haseł. Do dyspozycji użytkownika jest również niszczarka plików oraz skanowanie podatności na ataki. Za jednym zakupem można zabezpieczyć przed spyware kilka urządzeń prywatnych lub firmowych. Rootkity. Phishing. Trojanie. Wirusy. Ransomware i inne. W razie potrzeby można również skorzystać z rozwiązania kontroli rodzicielskiej Bitdefender. Przekonuje to na przykład śledzeniem GPS i ograniczeniem czasu wyświetlania. W celu ułatwienia użytkownikowi śledzenia dużej liczby funkcji, które mogą być aktywowane, “Bitdefender Autopilot” może podejmować różne decyzje na żądanie.

Bezpieczny dla wszystkich działań online
Bitdefender Total Security proaktywnie monitoruje wszystkie połączenia internetowe. Oznacza to, że oprogramowanie podejmuje działania jeszcze przed podejrzeniem wirusa. Oznacza to, że wykrywa on nawet nieznane wirusy. Potencjalnie złośliwy kod jest zgłaszany i w razie potrzeby usuwany. W ten sposób oprogramowanie radzi sobie również z próbami phishingu, dzięki czemu poufne dane użytkownika nie mogą zostać wykradzione. Wśród innych funkcji jest ochrona przed spamem w chmurze dla ruchu e-mail. Zintegrowane są funkcje ochrony za pomocą folderów współdzielonych i komunikatorów internetowych. W celu łatwego tworzenia kopii zapasowych ważnych danych na nośnikach zewnętrznych, pakiet bezpieczeństwa zawiera funkcję tworzenia kopii zapasowych. Inne pomocne funkcje Bitdefender Total Security obejmują czyszczenie danych, które usuwa duplikaty i niepotrzebne wpisy w rejestrze oraz szyfrowanie poufnych danych.

Funkcje dla zakupów online i urządzeń mobilnych
Aby bogactwo funkcji nie przeciążyło żadnego systemu, jest “Bitdefender Autopilot”. Steruje on oprogramowaniem zabezpieczającym w zależności od wydajności komputera. Eliminuje to wiele wyskakujących okienek i monitów dla użytkownika. Ci, którzy często dokonują płatności online, skorzystają z dołączonej wirtualnej przeglądarki i funkcji Safepay. Ewentualne ataki na dane finansowe są przechwytywane i tym samym nie mogą rozprzestrzeniać się na resztę systemu. Praktyczne: hasła i dane bankowe mogą być przechowywane w bezpiecznym “portfelu”. Ciekawą funkcją dla tabletów i smartfonów jest funkcja antykradzieżowa umożliwiająca lokalizację zgubionych lub skradzionych urządzeń. Użytkownicy nośników USB mogą również korzystać z “immunizacji”, aby chronić je przed wirusami i w ten sposób ograniczyć drogi transmisji złośliwego oprogramowania.

Zawsze aktualne oprogramowanie antywirusowe na wszystkich urządzeniach
Poszczególnymi komponentami oprogramowania zabezpieczającego można sterować za pomocą przeglądarki internetowej. Jednakże, wygodniej jest kontrolować wszystkie instalacje, które należą do licencji Bitdefender Total Security poprzez aplikację Bitdefender Central. Można go zainstalować na iOS lub Androidzie. Z poziomu aplikacji można uruchomić skanowanie antywirusowe na wszystkich urządzeniach, a także w każdej chwili uzyskać aktualizacje bezpieczeństwa od Bitdefender. Ponadto, użytkownik ma najszybszy kontakt z zespołem wsparcia Bitdefender. Jak wszystkie produkty Bitdefender, Total Security otrzymuje również stałe aktualizacje przez Internet. Aktualizacje odbywają się automatycznie. Użytkownik zawsze otrzymuje najnowszą ochronę przed możliwymi zagrożeniami cybernetycznymi bez konieczności dodatkowej interwencji.

Jeden klucz licencyjny dla wielu urządzeń
Rozwiązanie wielourządzeniowe, takie jak Bitdefender Total Security, może być odpowiednie dla rodzin i małych firm. Osoby samozatrudnione i osoby prywatne. które posiadają wiele komputerów. warto. Połączone oprogramowanie zabezpieczające jest pobierane na każde urządzenie w wariancie odpowiadającym systemowi operacyjnemu. przy użyciu tego samego klucza licencyjnego. Potencjalni klienci powinni zastanowić się przed zakupem, czy chcą korzystać z oprogramowania przez rok, dwa czy trzy lata. Istnieje również wariant licencyjny, który jest ważny nawet dla dziesięciu urządzeń. Podsumowując, Bitdefender Total Security jest właściwym wyborem dla każdego, kto chce używać i zabezpieczać wiele – zarówno mobilnych jak i stacjonarnych – komputerów.

SKU: bitdef012020 Kategorie: ,