Bitdefender Antivirus Plus

CHF39CHF169

Opis

Użytkownicy Windows otrzymują zaawansowany program antywirusowy z Bitdefender Antivirus Plus, który oferuje wiele dodatkowych wartości. Zachowują kontrolę nad swoimi danymi przez cały czas. przy użyciu bardzo skutecznej ochrony przed złośliwym oprogramowaniem. Program chroni nie tylko przed wirusami, ale także przed robakami. Trojanie. Rootkity. Spyware. Exploity zero-day i inne. Ulepszona wielowarstwowa ochrona przed ransomware posiada m.in. warstwę prywatności. która chroni zdjęcia. Muzyka i podobne dane są chronione przed zaszyfrowaniem w wyniku ataków ransomware. Podczas przeglądania stron internetowych użytkownicy są ostrzegani o podejrzanych witrynach phishingowych – jeszcze zanim je odwiedzą. Oznacza to, że dane finansowe i hasła pozostają bezpieczne. Praktyczne: Jeśli oprogramowanie wykryje zagrożenie ze strony złożonych wirusów, uruchamia ponownie komputer w trybie ratunkowym, aby usunąć złośliwe oprogramowanie przed uruchomieniem systemu Windows. Aby zapobiec przedostawaniu się podejrzanych programów do komputera, Bitdefender Antivirus monitoruje aktywne aplikacje pod kątem nienormalnego zachowania.

Bitdefender Antivirus Plus nie spowalnia komputera

Najnowsza wersja oferuje zoptymalizowaną prędkość, a także funkcje poprawiające wydajność. Na przykład nowy Autopilot służy jako “doradca ds. bezpieczeństwa”, który sugeruje środki, które można dopasować do wymagań systemu komputerowego i własnych zachowań użytkownika. Skanowanie wirusów. które kiedyś miały duży wpływ na wydajność komputera. są teraz uruchamiane w “Global Protective Network”. i. Chmura Bitdefender. Zawartość plików pozostaje niewidoczna, a szybkość działania systemu pozostaje taka sama, jakby skanowanie nie miało miejsca. Technologia “Bitdefender Photon” przyczynia się również do oszczędzania zasobów systemowych. dzięki której oprogramowanie antywirusowe dostosowuje się do konfiguracji sprzętu i oprogramowania. Ci, którzy zainstalują Bitdefender Antivirus Plus na notebooku, mogą również liczyć na dłuższy czas pracy na baterii. Program automatycznie dostosowuje ustawienia systemu w celu oszczędzania energii – takie jak chłodzenie systemu lub ustawienia połączenia Bluetooth. Przydatną funkcją dla każdego komputera jest to, że Bitdefender Antivirus Plus rozpoznaje czy jesteś w trybie gry, filmu czy pracy. Tryb filmowy lub roboczy. Bitdefender zatrzymuje również wyskakujące okienka, dostosowuje ustawienia grafiki i wstrzymuje nieistotne działania w tle.

Rozwiązanie zabezpieczające chroni prywatność i dane w sieci
Bitdefender Antivirus Plus wskazuje na szkodliwe linki – zarówno w wyszukiwarkach, jak i w sieciach społecznościowych. Przydatna może być również funkcja “File Shredder”, która usuwa pliki tak, że nie ma po nich śladu na komputerze. Zarówno użytkownicy prywatni, jak i menedżerowie biznesowi mogą polegać na bezpiecznej bankowości internetowej: Dostępna jest specjalna przeglądarka do transakcji bankowych, która chroni transakcje przed próbami oszustwa. Co więcej, narzędzie “Bitdefender Safepay” umożliwia Dane kart kredytowych automatycznie i bezpiecznie. Nie tylko dla nich. ale także dla haseł i innych wrażliwych danych jest menedżer haseł. który automatycznie wypełnia formularze online i sugeruje bezpieczne hasła. W celu zwiększenia bezpieczeństwa oprogramowanie oferuje ocenę podatności na ataki. W ten sposób wyszukiwane są luki w zabezpieczeniach – na przykład przestarzałe oprogramowanie, brakujące aktualizacje zabezpieczeń systemu Windows lub ewentualnie niezabezpieczone ustawienia systemowe. Użytkownicy urządzeń mobilnych mogą również chronić je z Bitdefenderem, skanując całą sieć urządzeń za pomocą aplikacji mobilnej Bitdefender Central. Można utworzyć konto użytkownika Bitdefender. aby kontrolować ochronę Bitdefender na wszystkich urządzeniach poprzez przeglądarkę, jak również iOS lub Android. Aplikacja zapewnia również aktualizacje bezpieczeństwa i bezpośredni kontakt z zespołem wsparcia przez cały czas.

Ochrona antywirusowa dla osób prywatnych i firm
Program antywirusowy uznanej rumuńskiej firmy Bitdefender skierowany jest do różnych grup docelowych. Jest on pomocny dla użytkownika, który chce chronić swój domowy komputer przed zagrożeniami. Może on zakupić jednorazową licencję na okres od jednego do trzech lat. Od tej pory jego dane osobowe są bezpieczne, a kontakty są chronione przed samonapędzającymi się wirusami. Program jest również interesujący dla samozatrudnionych i freelancerów, którzy pracują z systemem Windows. Korzystają one w szczególności z funkcji oprogramowania “niszczarka plików” i “skanowanie podatności systemu”. Firmy zatrudniające pracowników mogą kupić oryginalne licencje dla kilku komputerów jednocześnie. Oszczędza to pieniądze i czas oraz zapewnia, że wszystkie komputery firmowe są wolne od złośliwego oprogramowania.

SKU: Brak danych Kategorie: ,