Bitdefender Internet Security

CHF39CHF219

Opis

Bitdefender Internet Security oznacza wszechstronną ochronę w czasie rzeczywistym. Dane użytkownika są chronione przez różne mechanizmy. W szczególności wykrywanie złośliwego oprogramowania zostało już ocenione najwyżej przez niezależne instytuty. Wielopoziomowa ochrona przed ransomware oznacza między innymi zaawansowaną obronę przed zagrożeniami. Instalując ten pakiet bezpieczeństwa, użytkownik zapobiega atakom internetowym oraz próbom wyłudzania informacji i oszustw. We wszystkich przypadkach zintegrowany jest również tryb ratunkowy, dzięki któremu w przypadku ataku wirusa można zapewnić bezpieczeństwo ważnym plikom.

Ochrona prywatności

Bitdefender Internet Security chroni wszystkie osobiste lub związane z firmą dane w Internecie:

  • podstawowa wersja Bitdefender VPN. ochrona w sieciach publicznych.
  • doradca ds. bezpieczeństwa sieci WLAN.
  • ochrona kamery internetowej.
  • zaawansowana ochrona przed atakami typu ransomware.
  • Funkcje umożliwiające bezpieczne korzystanie z bankowości internetowej i mediów społecznościowych.
  • ocenę podatności systemu komputerowego na zagrożenia w celu zapobiegania i
  • niszczarka plików na poufne dane.

Pełny zakres funkcji zintegrowanej kontroli rodzicielskiej może być używany poprzez Bitdefender Central App. Ten program kontroluje produkty Bitdefender użytkownika na wszystkich urządzeniach. Bitdefender Internet Security pomaga zapewnić, że dzieci spędzają ograniczony czas online i że rodzice wiedzą, co robią na swoich komputerach i urządzeniach mobilnych. Dodatkowo można zdefiniować zaufane kontakty. W przyszłości tylko one będą mogły Do wysyłania wiadomości tekstowych lub wykonywania połączeń do dzieci. Opcjonalnie można aktywować śledzenie GPS, aby rodzice wiedzieli, czy ich dzieci bezpiecznie dotarły do celu, nawet bez połączenia telefonicznego.

Wygodna ochrona nawet w notebookach

Rozwiązanie zabezpieczające Bitdefender jest zaprojektowane w taki sposób, że może być łatwo używane nawet przez laików IT. Dla posiadaczy notebooków dwie funkcje programu Internet Security mają szczególne znaczenie. Po pierwsze, oprogramowanie Bitdefender tymczasowo dostosowuje ustawienia systemu, aby wydłużyć czas pracy na baterii. Po drugie, program pomaga uniknąć niepotrzebnych zapytań. Rozpoznaje, czy komputer jest w grze. Tryb filmowy lub roboczy. W związku z tym przerywa nieistotne działania w tle lub zatrzymuje na przykład wyskakujące okienka.

Prawie nie wpływa na wydajność komputera
Jeśli używasz Bitdefender Internet Security, nie musisz się martwić, że spowolni on znacząco Twój komputer. Oprogramowanie zabezpieczające oznacza zoptymalizowaną szybkość i ograniczenie do niezbędnych funkcji ochronnych. Na przykład, ulepszono narzędzie doradcze “Autopilot”, które zawsze dostarcza informacji o aktualnej sytuacji bezpieczeństwa. Jest to nieskomplikowany interfejs służący do określania, które środki bezpieczeństwa powinny zostać aktywowane. Celem jest dostosowanie ich do wymagań systemu komputerowego. Jeśli skanowanie wirusów jest konieczne, te wymagające obliczeniowo procesy są przeprowadzane w Chmurze Bitdefender. Oczywiście, zawartość plików pozostaje ukryta. Aby oszczędzać zasoby systemowe i zwiększyć wydajność systemu, wykorzystywana jest również innowacyjna technologia “Bitdefender Photon”. Dostosowuje on procedurę Bitdefender Internet Security do indywidualnej konfiguracji sprzętu i oprogramowania.

Ochrona antywirusowa dla różnych potrzeb

Kompleksowe rozwiązanie zabezpieczające Bitdefender może być zakupione jako pojedyncza licencja na rok, dwa lub trzy lata. Jest to interesujące na przykład dla domowego komputera, zwłaszcza jeśli jest on używany przez kilku członków rodziny. Ponadto, to oprogramowanie Bitdefender jest dobrym pomysłem dla osób pracujących na własny rachunek, które używają komputera z systemem Windows do przetwarzania zamówień i płacenia rachunków. Zintegrowana przeglądarka bezpieczeństwa jest również istotna dla firm, które muszą i chcą chronić ważne dane firmowe online. Dlatego też oferujemy klucze licencyjne i możliwość pobrania programu dla trzech, pięciu lub dziesięciu urządzeń jednocześnie. Zapewnienie kilku komputerom tego samego rozwiązania zabezpieczającego. ułatwia przyszły dzień pracy. Bitdefender Internet Security jest więc właściwym wyborem dla użytkowników domowych, jak również dla osób pracujących na własny rachunek i firm.

SKU: Brak danych Kategorie: ,