Kaspersky Antivirus

CHF29CHF79

Opis

Rosnąca liczba zagrożeń z sieci sprawia, że skuteczna ochrona antywirusowa staje się ważniejsza niż kiedykolwiek. W najnowszej wersji Kaspersky Anti-Virus, eksperci ds. bezpieczeństwa z Kaspersky Labs po raz kolejny wprowadzili kilka kluczowych ulepszeń i zintegrowali je z potężnym pakietem ochronnym. Z kompleksową ochroną przed wirusami. Złośliwe oprogramowanie. Ransomware i coraz częściej spotykane trojany szyfrujące, wysokiej jakości oprogramowanie ochronne jest koniecznością dla każdego laptopa lub komputera stacjonarnego, czy to w domu, czy w biurze.

Oparta na chmurze ochrona hybrydowa zapewniająca maksymalne bezpieczeństwo
Aby reagować na coraz bardziej złożone zagrożenia i szybkie adaptacje potencjalnego szkodliwego oprogramowania, Kaspersky Anti-Virus ponownie polega na stałym połączeniu z chmurą. Po zainstalowaniu oprogramowania na komputerze i aktywacji połączenia online, inteligentny mechanizm ochrony zaczyna działać. Kaspersky Anti-Virus uzyskuje dostęp do centralnej bazy danych w czasie rzeczywistym, dzięki czemu może szybko i skutecznie wykrywać nawet nowo pojawiające się zagrożenia. Dzięki potężnej funkcji wykrywania użytkownicy Kaspersky Anti-Virus mogą korzystać z proaktywnej ochrony przed szkodliwym oprogramowaniem.

Gdy na urządzeniu użytkownika zostanie wykryte nowe zagrożenie, jego sygnatura jest w czasie rzeczywistym dodawana do bazy danych, która jest regularnie i automatycznie aktualizowana. Pakiet bezpieczeństwa uzupełnia zaawansowane wykrywanie luk w zabezpieczeniach, zapewniające skuteczną ochronę przed szerokim zakresem exploitów, a także rozbudowana funkcja antyphishingowa, która chroni użytkowników Kaspersky przed próbami oszustw cyfrowych.

Zupełnie nowe funkcje w Kaspersky Anti-Virus
W najnowszej wersji wprowadzono również wiele szczegółowych ulepszeń. Wśród nich m.in. wprowadzenie badania skryptów za pomocą Antimalware Scan Interface (AMSI). Składnik ten, dostępny od systemu Microsoft Windows 10, umożliwia skanowanie skryptów i innych obiektów oraz powiadamia użytkowników o wszelkich zagrożeniach. Oprócz zintegrowanej ochrony sieci domowej przez Network Attack Blocker, użytkownicy oprogramowania antywirusowego korzystają również z możliwości wyłączenia deszyfrowania certyfikatów Extend Validation oraz z ulepszonej weryfikacji połączeń szyfrowanych.

Intuicyjna obsługa i elastyczny model licencjonowania
Ci, którzy nie chcą, aby oprogramowanie antywirusowe przeszkadzało im w pracy, skorzystają z ulepszonego wyświetlacza powiadomień. Od teraz wszystkie nieistotne powiadomienia będą ukrywane, jeśli użytkownik pracuje w trybie pełnoekranowym. Kaspersky Labs przeprojektował również okno Narzędzia, grupując funkcje programu według kategorii, co znacznie ułatwia pracę z programem nawet mniej doświadczonym użytkownikom.

Osoby, które zdecydują się na ochronę antywirusową Kaspersky, korzystają z elastycznego modelu subskrypcji tego dostawcy. Użytkownicy mają do wyboru kilka typów licencji. Oprócz licencji standardowej, która jest ważna przez 1 rok i umożliwia korzystanie z oprogramowania na jednym komputerze, dostępne są również pakiety 3 lub 5 licencji w niższej cenie. Alternatywnie można również zakupić licencje na jedno lub wiele urządzeń na okres dwóch lat. Podsumowując, Kaspersky Anti-Virus oferuje atrakcyjny i wydajny pakiet, który jest idealnie dostosowany do potrzeb użytkowników domowych.

SKU: 20858 Kategorie: ,