Kaspersky Internet Security

CHF29CHF129

Opis

Skuteczne oprogramowanie zabezpieczające, takie jak Kaspersky Internet Security, nie powinno zabraknąć w żadnym notebooku czy komputerze stacjonarnym. ponieważ, jak pokazują aktualne statystyki, zagrożenie ze strony Internetu stale rośnie. Podstawą najnowszego pakietu bezpieczeństwa firmy Kaspersky Labs jest kompleksowa ochrona przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem, która jest również zawarta w programie Kaspersky Anti-Virus. Chroni komputery z systemem Windows. Przed wirusami chronią między innymi komputery Mac i urządzenia mobilne. Robaki. Złośliwe oprogramowanie. Ransomware i coraz częściej spotykane trojany szyfrujące.

Ale to nie wszystko. ponieważ Kaspersky Internet Security to coś więcej niż program antywirusowy, zwłaszcza że odpiera ataki phishingowe w bankowości online. wspiera zachowanie prywatności i chroni PIN-y i hasła przed kradzieżą danych. Oprogramowanie zawiera również konfigurowalny mechanizm kontroli rodzicielskiej, który pomaga blokować niepożądane treści i zarządzać dostępem do sieci społecznościowych.

Bezpieczne surfowanie pod ochroną chmury
W najnowszej wersji swojego pakietu Internet Security Suite eksperci z Kaspersky Labs po raz kolejny postawili na bezpośrednie połączenie z chmurą, aby jak najszybciej reagować na stale zmieniające się zagrożenia. Dzięki temu mechanizmowi ochrony wszyscy użytkownicy odnoszą bezpośrednie korzyści w momencie wykrycia nowego zagrożenia na urządzeniu innego użytkownika i wprowadzenia go do stale aktualizowanej bazy danych online. Oznacza to, że na zagrożenia można reagować bezpośrednio w czasie niemal rzeczywistym poprzez aktualizacje sygnatur. Ponadto, dzięki ulepszonemu wykrywaniu podatności, zapewniona jest skuteczna ochrona przed różnymi exploitami.

Bezpieczeństwo we wszystkich obszarach życia cyfrowego
Kolejnym kluczowym składnikiem Kaspersky Internet Security jest ochrona internetowych transakcji płatniczych dzięki zintegrowanej ochronie przed phishingiem, która niezawodnie ostrzega użytkowników przed fałszywymi stronami internetowymi banków i dostawców usług płatniczych. Pakiet oprogramowania skupia się również na ochronie prywatności. Niezależnie od tego, czy chodzi o ochronę tożsamości użytkownika podczas korzystania z bankowości online, przeglądania stron internetowych z zakupami, korzystania z sieci społecznościowych czy ochrony bezpośrednio na komputerze domowym, aktualna wersja Kaspersky Internet Security oferuje kompleksowe bezpieczeństwo.

Podczas gdy użytkownicy kamer internetowych są również chronieni przez funkcję ochrony przed niewłaściwym wykorzystaniem kamery przez przestępców. rodzice mają możliwość aktywnej ochrony swoich dzieci. poprzez blokowanie pobierania lub wysyłania danych osobowych. Dzięki pakietowi zabezpieczeń Internet Security Multi-Device, z rozbudowanych opcji bezpieczeństwa można korzystać również na urządzeniach z systemem Android oraz na systemach Mac.

Nowe funkcje w Kaspersky Internet Security

Wersja oprogramowania zabezpieczającego posiada wiele szczegółowych usprawnień, które znacznie ułatwiają pracę i zapobiegają zakłóceniom ze strony oprogramowania. Na przykład system powiadomień został dostosowany w taki sposób, że podczas pracy w trybie pełnoekranowym wyświetlane są tylko krytyczne komunikaty, a przepływ pracy nie jest zakłócany przez niepotrzebne wyskakujące okienka.

Oprócz możliwości otwierania specjalnych stron internetowych bezpośrednio w bezpiecznej przeglądarce za pomocą ikony, wprowadzono również ulepszony komponent antybanerowy. W obecnej wersji możliwe jest teraz skonfigurowanie filtru dla określonych banerów, które mają być blokowane przez Kaspersky Internet Security. Kolejną nowością jest znacznie ulepszona wersja narzędzia do usuwania zbędnego lub niechcianego oprogramowania, którego obsługa jest teraz znacznie bardziej intuicyjna.

Odpowiednia wersja dla każdych potrzeb

Osoby, które chcą chronić wiele urządzeń, mają możliwość zakupu licencji do instalacji na 3 lub 5 urządzeniach stacjonarnych lub notebookach oprócz pojedynczej licencji ważnej przez rok. Alternatywnie, masz możliwość zarezerwowania pakietu licencyjnego na dwa lata już na początku okresu obowiązywania umowy, aby korzystać z kompleksowej ochrony Kaspersky Internet Security na szczególnie korzystnych warunkach w dłuższej perspektywie.

SKU: 20710 Kategorie: ,