McAfee Internet Security

CHF29CHF59

Opis

Użyj programu McAfee Internet Security do ochrony komputera przed zagrożeniami internetowymi, takimi jak wirusy. Robaki. Ataki hakerów, a nawet utrata danych w wyniku phishingu. Możesz pozwolić, aby program działał niezauważony w tle, lub podjąć działania i przeskanować komputer. McAfee Internet Security daje Ci wolność wyboru i w ten sposób przyczynia się w decydujący sposób do zapewnienia bezpieczeństwa Twojego komputera. Dzięki tej wersji oprogramowania możesz przez rok chronić do trzech komputerów z systemem Windows i zawsze być po bezpiecznej stronie.

Najważniejsze funkcje programu McAfee Internet Security:

  • Ochrona antywirusowa, która zasługuje na swoją nazwę: McAfee Internet Security doskonale radzi sobie z każdym rodzajem złośliwego oprogramowania i usuwa je po wykryciu, automatycznie lub na żądanie.
  • Ochrona firewall sprawia, że komputer jest odporny na ataki z sieci. Każde połączenie jest kompleksowo kontrolowane. Program gwarantuje, że nikt nie uzyska dostępu do Twojego komputera.
  • Użyj QuickClean. aby usunąć niepotrzebne dane i uniemożliwić ich odzyskanie. Idealne rozwiązanie, jeśli odsprzedajesz dysk twardy lub komputer.
  • McAfee Internet Security chroni Twoje dzieci: blokuj określone witryny i w kilku krokach skonfiguruj reguły, które dokładnie określają, które witryny są odpowiednie dla dzieci, a które nie.
  • Korzystaj z ochrony poczty elektronicznej, aby zabezpieczyć się przed spamem i próbami wyłudzenia informacji. Narzędzie automatycznie monitoruje Twoją skrzynkę e-mail, dzięki czemu jesteś chroniony przez cały czas.

Ochrona przed wirusami dzięki McAfee Internet Security
Ten program antywirusowy stale skanuje dysk twardy i pamięć, aby zapobiec przedostawaniu się złośliwego oprogramowania do komputera. Usuń odpowiednie wirusy. Trojany i robaki natychmiast lub przenieść je do bezpiecznej sekcji kwarantanny komputera. Program McAfee Internet Security aktualizuje się kilka razy dziennie, dzięki czemu zawsze jesteś chroniony przed najnowszymi zagrożeniami. Nie musisz podejmować ręcznych kroków, aby zastosować te aktualizacje, więc wiesz, że jesteś chroniony przed atakami przez całą dobę.

NetGuard. będący częścią McAfee Internet Security. zapewnia zaporę sieciową, która sprawdza połączenia przychodzące i wychodzące oraz pobieranie danych. Ktoś próbuje włamać się do Twojego komputera przez połączenie Wi-Fi? Ten antywirus powiadomi Cię natychmiast i będziesz mógł podjąć odpowiednie środki zaradcze. Program McAfee Internet Security ostrzega również użytkownika przed złośliwymi witrynami lub łączami za pośrednictwem Doradcy Witryny: Natychmiast otrzymasz informację o tym, które strony internetowe są czyste, a na których wirusy mogą zainfekować Twój komputer. Nigdy więcej nie surfuj bez ochrony!

McAfee Internet Security również dla starszych urządzeń
Program ten zawiera QuickClean, między innymi: dzięki niemu można uwolnić szczególnie słabsze komputery od balastu plików na dysku twardym. McAfee Internet Security automatycznie wyszukuje niepotrzebne dane i usuwa je za Ciebie. Jeśli planujesz odsprzedać swój dysk twardy lub komputer, McAfee Internet Security niezawodnie usunie całą zawartość i uniemożliwi jej odczytanie, dzięki czemu Twoje dokumenty nie dostaną się w niepowołane ręce. Dzięki temu, że wymaga niewiele zasobów do skanowania w czasie rzeczywistym w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania, jest idealnym rozwiązaniem nawet dla starszych urządzeń.

Ponadto zapewniasz ochronę swoim dzieciom: definiujesz strony internetowe, które są nieodpowiednie dla Twoich dzieci i blokujesz dostęp do złośliwego oprogramowania. Zwiększa to bezpieczeństwo Państwa dzieci, a także Państwa samych. Możesz również skorzystać z filtrowania poczty elektronicznej: wiadomości spamowe są znacznie lepiej wykrywane przy użyciu programu McAfee Internet Security. Wiadomości phishingowe, które mogą potencjalnie wykraść dane do bankowości internetowej lub innych transakcji finansowych, są również zakazane w skrzynce odbiorczej. Możesz spokojnie surfować i czytać e-maile, nie czując się ciągle zagrożonym.

SKU: Brak danych Kategorie: