McAfee LifeSafe

CHF29

Opis

McAfee LiveSafe to kompleksowe rozwiązanie do ochrony przed wirusami – na komputerze, urządzeniach przenośnych, a nawet czytnikach e-booków. Zabezpiecz swoje urządzenia przed złośliwym oprogramowaniem. Ataki za pośrednictwem sieci LAN i Wi-Fi lub dodać ochronę przed kradzieżą do mobilnych smartfonów i tabletów. Ponieważ McAfee LiveSafe może również przechowywać dane w chmurze, użytkownik otrzymuje niezwykle wydajny pakiet bezpieczeństwa dla wszystkich ważnych punktów końcowych, z których korzysta na co dzień.

Najważniejsze funkcje programu McAfee LiveSafe:

  • Ochrona antywirusowa i pomoc w walce z napastnikami – na wszystkich urządzeniach. Program McAfee LiveSafe jest dostępny dla komputerów PC z systemem Windows. Urządzenia Apple i smartfony z systemem Android, co zapewnia pełną ochronę Twojego cyfrowego życia.
  • Automatyczne aktualizacje i skanowanie lub pomoc ręczna: Korzystaj z programu McAfee LiveSafe w miarę potrzeb lub polegaj na wstępnych ustawieniach bezpieczeństwa.
  • QuickClean pozwala oczyścić komputer z danych, które nie są już potrzebne. Dzięki temu McAfee LiveSafe jest idealnym rozwiązaniem pozwalającym uzyskać większą wydajność starszych urządzeń.
  • Zgubiłeś telefon lub tablet? Użyj programu. aby zainstalować usługę lokalizacji i znaleźć zgubione lub skradzione urządzenia szybko i w odległości kilku metrów!
  • Zarządzaj hasłami i ułatw sobie dostęp do wielu stron internetowych. Chroń swoje hasła za pomocą całkowicie bezpiecznego rozpoznawania twarzy (wymaga funkcji aparatu fotograficznego na urządzeniu końcowym).

McAfee LiveSafe: jeden program antywirusowy do wszystkiego
McAfee LiveSafe chroni Twój komputer przed wirusami. Trojanie. Oprogramowanie szpiegujące i wszelkie inne zagrożenia, jakie można sobie wyobrazić. Sygnatury są automatycznie aktualizowane kilka razy dziennie, więc nie musisz się martwić o ochronę antywirusową na swoim urządzeniu. Pomoże Ci w tym prosty interfejs użytkownika. Skonfiguruj program McAfee LiveSafe tak, jak tego potrzebujesz. Możesz również wybrać potężne ustawienia wstępne, które są wystarczające dla większości użytkowników, aby zapewnić doskonałe bezpieczeństwo. Dzięki dołączonemu oprogramowaniu optymalizującemu, które przyspiesza komputer, program McAfee LiveSafe jest odpowiedni dla starszych urządzeń.

Program McAfee LiveSafe działa jako strażnik nie tylko na komputerach z systemem Windows: można go używać na urządzeniach z systemem Android – takich jak smartfony i tablety – a także na iPhone’ach i iPadach. Dodatkowo, McAfee LiveSafe służy jako ochrona antywirusowa na MacBookach lub urządzeniach Mac, a także może chronić przed zagrożeniami czytniki Kindle firmy Amazon. Jeśli w gospodarstwie domowym korzystasz z kilku różnych urządzeń, McAfee LiveSafe jest idealnym rozwiązaniem pozwalającym na utrzymanie ich wszystkich na wysokim, stałym poziomie bezpieczeństwa.

Więcej niż antywirus: McAfee LiveSafe

Zgubiłeś swoje urządzenie mobilne? Czy Twój smartfon został skradziony? W programie McAfee LiveSafe można skonfigurować urządzenie tak, aby było śledzone przez usługę mapowania. Jeśli Twój telefon ma GPS, możesz go łatwo odnaleźć, oszczędzając na kosztach zakupu nowego. Opcjonalnie można również skorzystać z usługi McAfee LiveSafe w celu trwałego zdalnego wymazania danych. Ważne dokumenty biznesowe lub osobiste nie są dostępne dla osób trzecich? McAfee LiveSafe powinien być Twoim pierwszym wyborem.

Ponadto dane można przechowywać za pośrednictwem usługi McAfee LiveSafe w chmurze firmy, dzięki czemu zawsze dostępna jest stała kopia zapasowa. Osobiste zdjęcia i dokumenty robocze, nad którymi pracujesz z kolegami, nigdy nie zostaną utracone. Uprość dostęp do witryn internetowych za pomocą menedżera tożsamości w programie McAfee LiveSafe. pozwalając, aby narzędzie zajęło się logowaniem – i opcjonalnie zabezpieczając tę funkcję przed nadużyciami za pomocą dodatkowego rozpoznawania twarzy. Wszystkie powyższe funkcje są dostępne dla systemów Windows i iOS. Android i macOS X.

SKU: Brak danych Kategorie: ,