McAfee Total Protection

CHF29CHF49

Opis

McAfee Total Protection chroni Twój komputer przed złośliwym oprogramowaniem, fałszywymi wiadomościami e-mail, sieciami społecznościowymi i lukami w systemie operacyjnym. Program przyspiesza pracę komputera z systemem Windows dzięki opcjonalnej funkcji QuickClean i jest oszczędny, dlatego nadaje się również do starszych komputerów. McAfee Total Protection to wszechstronna ochrona, która nie tylko zwalcza wirusy, ale potrafi zneutralizować wszystkie zagrożenia współczesnego Internetu. Dzięki tej wersji możesz chronić dokładnie jeden komputer z systemem Windows przed atakami wirusów przez rok.

Najważniejsze funkcje w programie McAfee Total Protection:

  • McAfee Total Protection chroni Cię przed wirusami. Trojany i inne złośliwe oprogramowanie. Automatyczne aktualizacje gwarantują ochronę skuteczną przez całą dobę.
  • Zaufaj swojej poczcie elektronicznej: Program monitoruje skrzynkę pocztową i nie pozwala na otrzymywanie spamu lub wiadomości phishingowych. Zakupy online są znacznie bezpieczniejsze.
  • Funkcja Site Advisor w programie McAfee Total Protection informuje, które łącza, treści i wiadomości są bezpieczne. Które treści i wiadomości są bezpieczne, a które strony ukrywają złośliwe oprogramowanie.
  • Używaj kontroli rodzicielskiej, aby chronić nieletnich przed nieodpowiednimi treściami i skutecznie odmawiać im dostępu.
  • Nawet praca na powolnych urządzeniach: McAfee Total Protection przyspiesza pracę komputera dzięki automatycznemu usuwaniu niepotrzebnych danych i trwale niszczy dokumenty za pomocą niszczarki na żądanie.
  • Szyfruj ważne dokumenty za pomocą haseł, których nie da się złamać w normalnych warunkach. Idealny do przechowywania dokumentów osobistych lub ważnych zapisów biznesowych.

Automatyczna ochrona przed wirusami dzięki McAfee Total Protection

Ten program antywirusowy aktualizuje się na bieżąco dzięki kilku automatycznym aktualizacjom dziennie. Można zdecydować się na dyskretne działanie w tle lub na aktywne skanowanie określonych folderów, katalogów lub danych przez program McAfee Total Protection. Katalogi lub dane. W razie potrzeby można pozwolić programowi na samodzielne wykonanie wystarczających konfiguracji lub dostosować go do specyficznych potrzeb komputera. Łatwy do zrozumienia interfejs, który jest zrozumiały również dla mniej zaawansowanych technicznie użytkowników, wspiera Cię w tym.

Ponadto, do walki ze współczesnym złośliwym oprogramowaniem można użyć programu McAfee Total Protection: Na przykład, antywirus ostrzega użytkownika przed podejrzanymi linkami i treściami w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook i Twitter. Ponadto, Twoja komunikacja z przyjaciółmi i znajomymi jest monitorowana i szyfrowana, aby osoby trzecie nie mogły jej odczytać. Czy zarządzasz danymi osobowymi na swoim komputerze? Aby uniemożliwić dostęp z zewnątrz, program McAfee Total Protection szyfruje te dokumenty za pomocą silnych haseł, które uniemożliwiają obejście tej ochrony nawet przy dużym wysiłku.

Bezpieczna komunikacja dzięki McAfee Total Protection
To nagradzane przez prasę narzędzie monitoruje skrzynkę odbiorczą i wyłapuje na przykład spam. Treści phishingowe i inne oszustwa. Zakupy online ułatwia narzędzie Site Advisor, które pokazuje, które witryny są bezpieczne, a które nie. W ramach usługi McAfee Total Protection dostępna jest również kontrola rodzicielska, która pozwala decydować, jakie treści są odpowiednie dla dzieci i do jakich witryn nie powinny mieć dostępu. Będziesz w stanie korzystać z tej aplikacji w kilku krokach, a także nie jest możliwe, aby ominąć go za pomocą kilku kliknięć.

Twój komputer generalnie działa zbyt wolno dla Ciebie? Następnie skorzystaj z funkcji QuickClean zintegrowanej z programem McAfee Total Protection: umożliwia ona programowi antywirusowemu przeskanowanie komputera w poszukiwaniu zbędnych danych oraz ich trwałe i nieodwracalne usunięcie. Jeśli chcesz, możesz trwale zniszczyć dane, abyś mógł np. odsprzedać dyski twarde bez obawy o swoje dane. Dzięki tym wszystkim funkcjom McAfee Total Protection nie jest tylko prostym skanerem antywirusowym, ale wszechstronnym, wielofunkcyjnym programem zapewniającym większe bezpieczeństwo i wygodę korzystania z komputera.

SKU: 20757 Kategorie: ,