McAfee Antivirus Plus

CHF29CHF39

Opis

McAfee Antivirus Plus to rozwiązanie antywirusowe zaprojektowane specjalnie dla użytkowników domowych w celu ochrony komputerów PC z systemem Windows. Program antywirusowy monitoruje zarówno zakończone pobieranie plików, jak i połączenia sieciowe oraz automatycznie przeprowadza aktualizacje. Ulepszone techniki skanowania, takie jak QuickClean, pozwalają programowi McAfee Antivirus Plus działać dobrze nawet na starszych komputerach. Dzięki tej wersji oprogramowania można chronić komputer z systemem Windows przed złośliwym oprogramowaniem i cyberatakami.

Ważne funkcje programu McAfee Antivirus Plus:

  • Monitoruj swój komputer z systemem Windows przez całą dobę. Program antywirusowy aktualizuje się automatycznie i nie przeszkadza w codziennym użytkowaniu komputera.
  • Program McAfee Antivirus Plus uwzględnia starsze urządzenia: zoptymalizowane skanowanie i funkcja QuickClean zapewniają wysoką wydajność typowych skanowań antywirusowych nawet na mniej wydajnych komputerach.
  • Używaj programu tak, jak chcesz: Zautomatyzowany i wolny od zakłóceń lub dostosowany do Twoich potrzeb. Usuń złośliwe oprogramowanie lub przenieś je do kwarantanny, aby podjąć decyzję później.
  • Komunikuj się z przyjaciółmi i znajomymi w bezpiecznym środowisku: Aktywność online jest monitorowana i nikt nie ma wglądu w Twoją prywatną komunikację.
  • McAfee Antivirus Plus wyposażony jest w zaporę sieciową, która monitoruje zarówno wysyłanie, jak i pobieranie danych. Uniemożliwia to atakującym dostęp do Twojego systemu.
  • Ochrona sieci Wi-Fi: McAfee Antivirus Plus ostrzega Cię przed potencjalnymi intruzami próbującymi uzyskać dostęp do sieci Wi-Fi, gdy Ty jeszcze próbujesz uzyskać dostęp!

Ochrona w czasie rzeczywistym dla komputerów z systemem Windows za pomocą programu McAfee Antivirus Plus
McAfee Antivirus Plus to program antywirusowy, który na żądanie wykonuje ciągłe monitorowanie systemu w czasie rzeczywistym. Oznacza to, że dane pobrane na Twój komputer są natychmiast skanowane przez program antywirusowy. Można również ręcznie uruchomić pełne skanowanie komputera, aby upewnić się, że urządzenie jest wolne od wszelkiego rodzaju złośliwego oprogramowania. McAfee Antivirus Plus aktualizuje się automatycznie: oprogramowanie aktualizuje sygnatury wirusów kilka razy dziennie, aby zapewnić Ci stałą ochronę przed nowymi zagrożeniami.

Aby zapewnić bezproblemową pracę programu McAfee Antivirus Plus również na starszych komputerach, w nowej wersji poprawiono skaner luk w zabezpieczeniach, a także funkcję QuickClean. Te dwie technologie nie powodują zauważalnego spowolnienia działania komputera. Możesz kontynuować przeglądanie Internetu nawet wtedy, gdy program McAfee Antivirus Plus przeprowadza pełne skanowanie. Korzystaj z programów i zajmij się swoim codziennym życiem. Starając się jednocześnie usunąć niepotrzebne dane z komputera, antywirus zapewnia szybsze i bezpieczniejsze działanie komputera.

McAfee Antivirus Plus: kompleksowa ochrona antywirusowa dla użytkowników domowych
Obecnie praktycznie wszystkie niebezpieczne aplikacje dostają się na komputer użytkownika głównie przez Internet. Program McAfee Antivirus Plus zawiera wbudowaną zaporę sieciową, która analizuje zarówno dane wychodzące z połączenia wysyłania, jak i przychodzące z połączenia pobierania. W przypadku pojawienia się zainfekowanych pakietów danych, użytkownik zostanie o tym natychmiast poinformowany i będzie mógł się przed nimi bronić. Ponadto, ta ochrona sieci WLAN działa również przeciwko potencjalnym intruzom: program antywirusowy informuje Cię, jeśli nieupoważnione osoby próbują uzyskać dostęp do Twojego połączenia internetowego.

Podczas swojej aktywności McAfee Antivirus Plus monitoruje również połączenia, jakie użytkownik nawiązuje z innymi użytkownikami za pośrednictwem komunikatorów internetowych lub sieci społecznościowych. Dzięki temu możesz bezpiecznie komunikować się ze swoimi przyjaciółmi i znajomymi, ponieważ nieznani użytkownicy na pewno nie będą mogli zobaczyć historii Twoich rozmów ani wysłanych dokumentów, takich jak zdjęcia czy pliki audio. McAfee Antivirus Plus chroni Cię również przed próbami wyłudzenia informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej, dzięki czemu zakupy online są znacznie bezpieczniejsze, a Ty nie ryzykujesz, że padniesz ofiarą kradzieży danych.

SKU: 20730 Kategorie: ,