Norton (Internet) Security

CHF29CHF119

Opis

Ochrona za pomocą aplikacji spełniających Twoje potrzeby Oprogramowanie Norton Security to cenna ochrona w odniesieniu do źródeł zagrożeń. jakie stwarza surfowanie i inne czynności wykonywane w Internecie. Złośliwe oprogramowanie i oprogramowanie szpiegujące to najczęstsze zagrożenia w tym kontekście, obok wirusów, a coraz to nowe osiągnięcia w tej dziedzinie wymagają potężnego oprogramowania, które jest zawsze gotowe na ich przyjęcie. Ataki hakerów lub złośliwego oprogramowania są niezawodnie wykrywane przez program Norton. Ataki te są już z góry blokowane lub użytkownik jest ostrzegany. Norton Security jest więc idealnym uzupełnieniem zapory sieciowej w komputerze, która automatycznie jest już zintegrowana z komputerami z systemem Windows, na przykład. Wersja Norton jest odpowiednia zarówno dla użytkowników prywatnych o wysokich wymaganiach, jak i dla potrzeb profesjonalnych. Technologia antywirusowa jest podstawą działania produktu Norton. która zapewnia wysoki komfort pracy. Szybkość i oszczędność zasobów to cechy programu. Doprowadziło to już do wielokrotnego wyróżnienia za wysoką wartość dla konsumenta.

Bezpieczeństwo działań w sieci

Norton Security kładzie nacisk na bezpieczeństwo wrażliwych danych, a także płatności, które są jednymi z najczęstszych transakcji w Internecie. Klasycznym przykładem jest bankowość internetowa, gdzie użytkownicy kładą duży nacisk na bezpieczeństwo poprzez rozbudowane oprogramowanie. Ataki hakerów i niewłaściwe wykorzystanie danych przez osoby trzecie pokazują, że bezpieczeństwo danych staje się coraz ważniejsze i wymaga profesjonalnego produktu, takiego jak Norton.

Obietnica ochrony przed wirusami i ekspert Norton
Jednym ze znaków. że Norton jest wyraźnie świadomy swojej jakości w ochronie przed wirusami. jest obietnica ochrony antywirusowej firmy Symantec. Program Norton Security składa obietnicę niezawodnej ochrony przed wirusami. Jeśli to się nie uda, konsument otrzyma zwrot pieniędzy. Ekspert Norton. który jest dostarczany użytkownikowi. również przyczynia się do zwiększenia bezpieczeństwa. Jest on natychmiast aktywny. gdy zaczyna obowiązywać subskrypcja na oprogramowanie Norton.

Przyjazność dla użytkownika jako ważny temat
Przyjazność dla użytkownika jest głównym tematem w systemach Norton, a także w ich wersji. Interfejs użytkownika jest łatwy w obsłudze i nie wymaga dużego przeszkolenia. Wygoda zaczyna się już na etapie instalacji: program uruchamia się po prostu za pomocą dostarczonego klucza aktywacyjnego. Pomoc techniczna firmy Norton jest dostępna w celu uzyskania odpowiedzi na wszelkie pytania. Nawet niedoświadczeni użytkownicy potrafią dobrze posługiwać się programem i unikać błędów. które otwierają drzwi dla wirusów.

Zarządzanie urządzeniami przez Internet
Każdy, kto chroni pięć urządzeń za pomocą jednej subskrypcji, potrzebuje przeglądu. Z tego powodu Norton udostępnia użytkownikom tej wersji portal internetowy, który ułatwia zarządzanie urządzeniami. W ten sposób każdy użytkownik jest na bieżąco i może realizować swoje indywidualne potrzeby w zakresie ochrony urządzeń.

SKU: 20777 Kategorie: ,