Windows 7 Home Premium

CHF24

Opis

Dlaczego Windows 7 Home Premium

Microsoft Windows 7 Home Premium jest rozszerzoną wersją systemu Home Basic. Obie wersje zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach domowych w sektorze prywatnym. W porównaniu z poprzednikiem, systemem Windows Vista, system operacyjny Windows 7 Home Premium wnosi wiele zmian. Obejmują one ulepszenie interfejsu użytkownika, nowe funkcje i cechy, wzrost wydajności oraz optymalizacje w obszarze bezpieczeństwa. Ponadto system operacyjny Windows 7 Home Premium oferuje ekskluzywne treści, takie jak różne programy multimedialne.
Łatwość użytkowania i większa wydajność

System operacyjny Windows 7 Home Premium został wyposażony w nowoczesny interfejs użytkownika, nowe funkcje i liczne optymalizacje. Na przykład, użyteczność systemu została ponownie poprawiona poprzez nadanie najważniejszym programom, takim jak Windows WordPad i Paint, wstążkowego paska menu. Pozwala to na śledzenie najważniejszych funkcji i bardziej efektywną pracę. Dzięki obsłudze alternatywnych metod wprowadzania Microsoft Windows 7 Home Premium oferuje także przydatne funkcje, takie jak Multi-Touch, która pozwala rysować w programie Paint kilkoma palcami jednocześnie. W systemie operacyjnym Windows 7 Home Premium można teraz umieszczać widżety w dowolnym miejscu na pulpicie i nie trzeba już ograniczać się do paska bocznego. Oprócz tych ulepszeń wizualnych system operacyjny Windows 7 Home Premium oferuje również optymalizację systemu w postaci zwiększenia wydajności, np. dzięki nowemu DirectX 11, który zapewnia systemowi niezbędną obsługę grafiki, potrzebną do bardziej złożonych procesów graficznych. Ogólnie rzecz biorąc, Windows 7 Home Premium jest szybszy niż jego poprzednik Windows Vista, chociaż wymagania systemowe są w porównaniu z nim niższe.

Nowe programy i więcej wsystem operacyjny Windows 7 Home Premium

Microsoft Windows 7 Home Premium oferuje liczne nowe funkcje i programy, dzięki którym wszystkie optymalizacje w zakresie interfejsu użytkownika i wydajności systemu mogą być optymalnie wykorzystane:

  • Rejestrator błędów: Rejestrowanie zgłoszeń problemów
  • Nowe Centrum Bezpieczeństwa: Monitorowanie stanu zapory sieciowej i skanera antywirusowego
  • Etapy urządzenia: Ulepszone zarządzanie urządzeniami zewnętrznymi
  • Wirtualne foldery w Eksploratorze: tak zwane “biblioteki” dla szybkiego dostępu do danych
  • Sterowanie głosem i wyjściem mowy: Wsparcie aplikacji dla użytkowników o ograniczonych możliwościach
  • Ulepszony pasek zadań i opcje podglądu
  • Szybsza nawigacja dzięki ulepszonej wyszukiwarce Windows
  • Łatwe tworzenie sieci domowych
  • Obsługa dotyku

Niepotrzebne funkcje paska zadań i Eksploratora zostały usunięte z systemu operacyjnego Windows 7 Home Premium w celu optymalizacji. W zamian otrzymujesz nowe funkcje i programy, szczególnie w Windows 7 Home Premium, takie jak obsługa HDTV czy zapis i odtwarzanie płyt DVD. Microsoft Windows 7 Home Premium zawiera również Windows Media Center, Windows Media Player i niektóre gry.

Bezpieczny system domowy z systemem Windows 7 Home Premium

System operacyjny Windows 7 Home Premium daje Ci możliwość korzystania z uwierzytelniania biometrycznego. Funkcja ta może być używana do logowania, podwyższania uprawnień użytkowników lub ogólnego dostępu do systemu operacyjnego. Dzięki temu system operacyjny Windows 7 Home Premium jest dostępny wyłącznie dla Ciebie i tym samym bardzo bezpieczny. Programy systemowe w systemie Microsoft Windows 7 Home Premium mają teraz białą listę, co automatycznie nadaje im uprawnienia administracyjne podczas uruchamiania, eliminując potrzebę dodatkowego potwierdzenia. System operacyjny Windows 7 Home Premium jest również aktualizowany przez aktualizacje i dlatego jest bezpieczny dla użytkownika.

SKU: 7457 Kategorie: ,