Windows 7 Professional

CHF24

Opis

Dlaczego Windows 7 Professional

Po Windows Vista, Windows 7 Professional jest nowszym systemem operacyjnym firmy Microsoft. System operacyjny Windows 7 Professional, podobnie jak wszystkie profesjonalne edycje systemu Windows, jest przeznaczony dla użytkowników profesjonalnych i sektora korporacyjnego. Zmieniło się za to wiele: optymalizacje wprowadzono zarówno w obszarze wizualnym, takim jak interfejs użytkownika, jak i systemowym oraz związanym z bezpieczeństwem, np. w poprawionym Eksploratorze Windows i nowym Centrum Bezpieczeństwa.

Zwiększona wydajność i intuicyjna obsługa

Dla firmy Microsoft przyjazny dla użytkownika interfejs obsługi jest najważniejszy, dlatego w systemie operacyjnym Windows 7 Professional ulepszono również interfejs użytkownika niektórych aplikacji i samego systemu. Wiele programów, takich jak Paint czy WordPad, otrzymało w systemie Microsoft Windows 7 Professional interfejs wstążki, podobnie jak ma to miejsce od czasu pakietu Microsoft Office 2007. Pasek boczny znany z systemu Vista został usunięty w systemie Windows 7 Professional. Widżety mogą być teraz umieszczane bezpośrednio na pulpicie, zgodnie z życzeniem. System operacyjny Windows 7 Professional działa ogólnie szybciej niż jego poprzednik, co wynika również z niższych wymagań systemowych pomimo licznych optymalizacji. System operacyjny Windows 7 Professional przynosi ze sobą również nowy DirectX 11, który jest również odpowiedzialny za wzrost wydajności w obszarze “Grafika”. Microsoft Windows 7 Professional obsługuje teraz także alternatywne urządzenia wejściowe, takie jak tablety PC, z różnymi funkcjami, np. wielodotykowymi.

Innowacje programowe w systemie operacyjnym Windows 7 Professional

Usprawnienia wydajności i optymalizacja interfejsu to nie jedyne korzyści, jakie przyniesie Ci system Microsoft Windows 7 Professional. Nowe programy i funkcje pomagają przyspieszyć i łatwiej kontrolować przepływ pracy:

  • Biblioteki: wirtualne foldery w Eksploratorze Windows do szybkiego zarządzania danymi
  • Centrum Utrzymania Ruchu: Nowe centrum bezpieczeństwa (skaner antywirusowy i monitorowanie firewalla)
  • Sterowanie głosowe i wyjście: pomoc dla użytkowników o ograniczonych możliwościach
  • Etapy urządzenia: Wyświetlanie wspólnych działań dla urządzeń zewnętrznych
  • Program rejestrujący błędy: do szczegółowego rejestrowania raportów o problemach
  • Automatyczna konfiguracja grup domowych
  • Szybsze znajdowanie treści i programów dzięki ulepszonej wyszukiwarce Windows
  • W ramach optymalizacji system operacyjny Windows 7 Professional usunął również różne programy i funkcje, takie jak klasyczne menu Start, niektóre funkcje i funkcje paska zadań, a także Windows Media Player i niektóre funkcje Eksploratora. W zamian otrzymujesz jeszcze więcej funkcji i możliwości systemu operacyjnego Windows 7 Professional. Na przykład system Microsoft Windows 7 Professional obsługuje również domeny systemu Windows Server. Tryb XP pozwala na uruchamianie starszych programów w systemie Windows 7 Professional. Ponadto, po wygaśnięciu głównego okresu wsparcia, użytkownik otrzymuje przedłużony okres wsparcia, szczególnie w przypadku systemu operacyjnego Windows 7 Professional.

Bezpieczeństwo z systemem operacyjnym Windows 7 Professional

System operacyjny Windows 7 Professional jest nie tylko przyjazny dla użytkownika i wydajny: Microsoft w swojej nowej wersji poświęcił równie dużo uwagi zagadnieniu bezpieczeństwa. Dlatego teraz standardowo obsługuje również uwierzytelnianie biometryczne za pomocą odcisków palców. W porównaniu z systemem Windows Vista, kontrola konta użytkownika w systemie Microsoft Windows 7 Professional jest teraz regulowana etapami. Działa to teraz z białą listą programów systemowych, które automatycznie otrzymują prawa administracyjne. W celu zwiększenia poziomu bezpieczeństwa ewentualnie krytycznych aplikacji, można prowadzić czarną listę odpowiednich programów. Będą one traktowane oddzielnie podczas wykonywania i zawsze spowodują wyświetlenie okna potwierdzenia. Aby zapewnić bezpieczeństwo systemu, jest on zawsze na bieżąco aktualizowany przez Microsoft w postaci certyfikowanych sterowników i poprawek.

Windows 7 Professional to idealny system operacyjny dla Twojej firmy lub domu. Zaawansowane funkcje pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości Twojego komputera.

SKU: 7452 Kategorie: ,