Windows 7 Ultimate

CHF29

Opis

Dlaczego Windows 7 Ultimate

Windows 7 Ultimate to najbardziej efektywna i wszechstronna wersja systemu Windows 7, zaprojektowana z myślą o małych firmach i użytkownikach profesjonalnych. Z systemem operacyjnym Windows 7 Ultimate otrzymujesz nie tylko optymalizacje w obszarze wizualnym, takim jak interfejs użytkownika i wiele nowych funkcji dla profesjonalnych wymagań, ale także nadal pełny pakiet możliwych podstawowych programów i funkcji,

Przejrzysty interfejs użytkownika i zoptymalizowana wydajność

System operacyjny Windows 7 Ultimate oferuje nowy i przyjazny interfejs użytkownika. Obejmuje to pewne ogólne ulepszenia wizualne, które są częściowo rozłożone na wszystkie aplikacje systemu operacyjnego. Jednym z przykładów jest usunięcie paska bocznego z poprzedniej wersji systemu Windows Vista. Widżety mogą być zatem w systemie operacyjnym Windows 7 Ultimate rozmieszczone dowolnie na całym pulpicie, dzięki czemu nie są już ograniczone przez pasek boczny w ich położeniu. Dzięki temu możesz stworzyć swój własny, indywidualny obszar roboczy i mieć wszystkie ważne programy i aplikacje w zasięgu ręki. Ponadto system Windows 7 Ultimate dodaje pasek menu wstążki do podstawowych programów, takich jak Paint i WordPad. Interfejs menu, który jest znany od czasu Microsoft Office 2007, również oferuje przejrzysty wybór najważniejszych funkcji w Windows 7 Ultimate.

Optymalizacje systemowe w Windows 7 Ultimate, takie jak ulepszone zarządzanie urządzeniami zewnętrznymi czy wprowadzenie nowego DirectX 11, oferują Ci wydajny system. To ostatnie ulepszenie odpowiada za optymalną obsługę grafiki i przyspiesza złożone procesy graficzne w Windows 7 Ultimate. Ponadto system Microsoft Windows 7 Ultimate obsługuje teraz alternatywne urządzenia wejściowe, takie jak tablety, oraz powiązane z nimi funkcje, takie jak wielodotyk. Umożliwia to obsługę różnych programów w systemie operacyjnym Windows 7 Ultimate za pomocą wielu palców jednocześnie. Wymagania systemowe Windows 7 Ultimate są niższe w porównaniu z jego poprzednikiem Windows Vista, pomimo licznych innowacji, co wyraźnie potwierdza proces optymalizacji.

Wszystkie ważne nowe funkcje w systemie Windows 7 Ultimate

System tak wizualnie i przede wszystkim technicznie zoptymalizowany jak Microsoft Windows 7 Ultimate posiada oczywiście również wiele nowych funkcji i programów. Dzięki tym ulepszeniom system operacyjny Windows 7 Ultimate idealnie wspiera Cię w pracy na komputerze:

  • Sceny urządzeń: lepsze zarządzanie urządzeniami zewnętrznymi
  • Rejestrator Kroków Problemów: Ulepszone raportowanie problemów
  • “Libraries”: Najważniejsze foldery z dokumentami są przejrzyście ułożone w eksploratorze
  • Nowe Centrum Bezpieczeństwa: “Maintenance Center” do monitorowania firewalla i skanera antywirusowego
  • Wyjście i sterowanie mową: wsparcie operacyjne dla użytkowników o ograniczonych możliwościach
  • Jump listy: szybki dostęp do danych i programów
  • Druk uwzględniający lokalizację
  • Host zdalnego pulpitu
  • Zaawansowane funkcje

Zbędne funkcje zostały usunięte z systemu Windows Ultimate 7 w celu optymalizacji. W szczególności począwszy od wersji Professional, nowe funkcje zostały dodane do systemu Windows 7 Ultimate. Należy do nich obsługa domen Windows Server oraz tryb XP, dzięki któremu można uruchamiać także starsze programy. Ponadto, dzięki rozszerzonej wersji, system operacyjny zawiera również wyłącznie program do szyfrowania dysków twardych “BitLocker”. Funkcja uruchamiania systemu z wirtualnych dysków twardych w formacie VHD jest również dostępna w systemie Microsoft Windows 7 Ultimate. Język systemu można zmienić w dowolnym momencie.

Bezpieczny system operacyjny Windows 7 Ultimate

System Microsoft Windows 7 Ultimate został również zoptymalizowany pod względem bezpieczeństwa. W tym celu Microsoft Windows 7 Ultimate oferuje teraz domyślnie uwierzytelnianie biometryczne. Za pomocą tej nowej funkcji można logować się za pomocą odcisku palca lub np. nadawać uprawnienia użytkownikom. Microsoft Windows 7 Ultimate pracuje teraz również z tak zwaną “białą listą” programów systemowych, dla których nie jest wymagane dodatkowe potwierdzenie podczas uruchamiania. Za pomocą tak zwanej “czarnej listy” w systemie Windows Ultimate 7 można zapisywać programy, które powinny być traktowane oddzielnie podczas ich wykonywania. Dzięki temu można zachować kontrolę nad ważniejszymi programami w systemie Windows 7 Ultimate.

SKU: 7447 Kategorie: ,