Windows 8.1 Pro

Discount from2

CHF24

Opis

Dlaczego Windows 8.1 Professional

Windows 8.1 Professional to rozszerzona wersja systemu Windows 8, która została zaprojektowana specjalnie dla ekranów dotykowych i oferuje profesjonalnym użytkownikom i firmom zoptymalizowane wsparcie pracy z tym typem platformy. System operacyjny Windows 8.1 Professional działa nie tylko na kompatybilnych tabletach i urządzeniach przenośnych, ale można go również używać w zwykły sposób za pomocą myszy i klawiatury na laptopie lub komputerze. Microsoft Windows 8.1 Professional wspiera swoich użytkowników zmienionym interfejsem, zoptymalizowanym systemem oraz nowymi funkcjami i programami w doskonałym zakresie. Jako rozszerzenie systemu Windows 8 Professional, system operacyjny Windows 8.1 Professional jest również skierowany do użytkowników profesjonalnych i małych firm. Interfejs w systemie Microsoft Windows 8.1 Professional został zaprojektowany tak, aby był przyjazny dla użytkownika korzystającego z ekranów dotykowych. Dzięki formatowi kafelków użytkownik ma zawsze przegląd najważniejszych aplikacji i dokumentów i może szybko do nich dotrzeć. Ogólnie rzecz biorąc, system operacyjny Windows 8.1 Professional został zoptymalizowany w taki sposób, że np. kopiowanie i procesy systemowe zostały przyspieszone. W ten sposób wszystkie urządzenia otrzymują funkcjonalny i wydajny system operacyjny, który przekonuje nie tylko nowymi funkcjami i zmianami w wyglądzie, ale także wzrostem wydajności.

Innowacje w systemie operacyjnym Windows 8.1 Professional

System operacyjny Windows 8.1 Professional niesie ze sobą liczne innowacje. Posiada następujące nowe funkcje podstawowe, z których część można znaleźć również w systemie Windows 8:

  • Nowoczesny interfejs użytkownika: Interfejs kafelkowy dla ekranów dotykowych
  • Internet Explorer 11: nowa przeglądarka internetowa dla Windows
  • Zoptymalizowany transfer danych: procesy kopiowania mogą być wstrzymywane i wznawiane
  • Nowy menedżer zadań: Procesy są zarządzane w sposób zwiększający wydajność
  • Sklep Windows: do zakupu aplikacji Modern
  • Windows Defender: Antispyware

Ponadto Microsoft Windows 8.1 Professional posiada wszystkie funkcje systemu Windows 8 Pro, takie jak zdalny pulpit, łączenie z domeną, szyfrowanie systemu plików, zasady grupy i uruchamianie z wirtualnego dysku twardego. Ponadto, wraz z aktualizacją systemu operacyjnego Windows 8.1 dodano wiele innych funkcji i optymalizacji.

Optymalizacje w systemie operacyjnym Windows 8.1 Professional

W systemie Microsoft Windows 8.1 Professional, w porównaniu do Windows 8 Professional, wprowadzono pewne optymalizacje wizualne i systemowe. Najbardziej zauważalną różnicą jest możliwość wyświetlania pulpitu w formie kafelków lub klasycznie. Ponadto menu Start systemu operacyjnego Windows 8.1 Professional można teraz wyświetlić na żądanie prawym przyciskiem myszy, podobnie jak w systemie Windows 7. Dzięki temu użytkownicy otrzymują wsparcie w postaci odpowiednich ustawień zarówno dla ekranu dotykowego, jak i dla obsługi za pomocą myszy i klawiatury. Ponadto Windows 8.1 Professional zawiera wiele nowych, preinstalowanych aplikacji Modern. Dotychczasowe aplikacje, takie jak “Wideo”, “Muzyka”, “Aparat” i “Zdjęcia” zostały również rozszerzone w swojej funkcjonalności w systemie operacyjnym Windows 8.1 Professional.

Zaawansowany system operacyjny Microsoft Windows 8.1 Professional

Dzięki licznym nowym funkcjom i optymalizacji interfejsu system operacyjny Windows 8.1 Professional tworzy silną platformę, która dzięki nowym funkcjom i programom aktywnie wspiera użytkowników profesjonalnych i małe firmy w ich zadaniach. Dzięki zwiększeniu wydajności, Windows 8.1 Professional jest niezawodnym systemem operacyjnym. Nowocześniejszy interfejs użytkownika, jak również aplikacje Modern, oferują użytkownikom nowoczesny system zarówno dla komputerów przenośnych, jak i stacjonarnych.

SKU: 7462 Kategorie: ,