Microsoft Exchange Server 2016 Standard

CHF699

Opis

Dlaczego Microsoft Exchange Server 2016 Standard

Microsoft Exchange Server 2016 Standard zapewnia Twojej organizacji elastyczne, jasne, przejrzyste i efektywne kosztowo sposoby komunikacji. Wszystkie funkcje zostały zaprojektowane tak, aby pomóc Ci w codziennej pracy i zapewnić wysoki poziom wydajności i niezawodności. W centrum uwagi znajduje się wspólne przechowywanie i zarządzanie wiadomościami e-mail, kontaktami i terminami, ale dzięki Microsoft Exchange Server 2016 Standard można szybko opanować także inne zadania.

Exchange Server 2016 Standard do profesjonalnego zarządzania pocztą elektroniczną

Komunikacja e-mail w firmach jest sercem Microsoft Exchange Server 2016 Standard. Niezależnie od tego, czy korzystasz z niego we własnym zakresie, czy w chmurze Microsoft, zyskasz większe bezpieczeństwo i kontrolę nad swoją organizacją. Microsoft Exchange Server 2016 Standard obsługuje do 5 baz danych skrzynek pocztowych, dzięki czemu jest odpowiedni dla małych i średnich organizacji. Dla dużych przedsiębiorstw zalecana jest wersja Enterprise Edition. Zaprojektowany z myślą o produktywnej współpracy zespołowej, Exchange 2016 Standard wspiera Ciebie i Twoich współpracowników we wszystkich działaniach i zapewnia lepsze wyniki.

Zalety Exchange Server 2016 Standard

  • Zwiększona produktywność dzięki szybkiemu wyszukiwaniu i inteligentnej skrzynce odbiorczej
  • Uproszczona architektura, łącząca role dostępu do skrzynek odbiorczych i klientów, ułatwia planowanie i skalowanie wdrożeń
  • Zwiększone bezpieczeństwo dzięki zapobieganiu utracie danych (DLP) i rozszerzonym możliwościom monitorowania
  • Lepsza współpraca nad dokumentami dzięki naprawieniu problemów z wersjonowaniem załączników
  • Elastyczność użytkowania dzięki nowemu interfejsowi programu Outlook i aplikacjom internetowym na urządzeniach mobilnych
  • Role w Microsoft Exchange Server 2016 Standard

Funkcjonalność Exchange w wersji 2016 jest podzielona na dwie różne role, które można zdefiniować podczas instalacji. Z jednej strony znajduje się rola “Skrzynka pocztowa”, która zawiera główną funkcjonalność. Przechowuje bazy danych i przyjmuje zgłoszenia od klientów. Z drugiej strony istnieje rola “Edge Transport”, która zapewnia dodatkowe zabezpieczenie transmisji poczty elektronicznej pomiędzy siecią wewnętrzną a Internetem. W tym miejscu należy wspomnieć na przykład o filtrowaniu spamu.

Outlook Desktop Applications i Exchange Server 2016 Standard

Aby móc korzystać z usług Microsoft Exchange Server 2016 Standard po stronie desktopowej, potrzebna jest aplikacja do obsługi poczty elektronicznej, taka jak Microsoft Outlook. Oprogramowanie to można zakupić w pakiecie Office lub jako samodzielny program Office. Ważne jest, aby pamiętać o tym przy zakupie Exchange Server 2016 Standard, w przeciwnym razie nie będziemy mieli dostępu do funkcji desktopowych. Kup Microsoft Outlook 2016 tutaj z nami.

Kategorie: ,