Dead by Daylight

CHF19

Opis

Dead by Daylight to asymetryczny multiplayer survival horror. Grupa maksymalnie czterech ocalałych stara się uciec z koszmarnego miejsca, w którym nadnaturalnie potężny zabójca próbuje złożyć ich w ofierze złowrogiemu bogu.Dead by Daylight pozwala graczom wcielić się w obie strony klasycznych historii rodem z filmów slasherowych i zasmakować strachu ocalałych lub potęgi zabójców.

Pięć ocalałych

Podstawowa wersja Dead by Daylight składa się z pięciu różnych postaci, które zostały wciągnięte do krainy koszmarów, gdzie zmuszone są do niekończącej się ucieczki przed potwornymi mordercami. Dwight Fairfield, Meg Thomas, Jake Park, Claudette Morel i Nea Karlsson to ludzie z bardzo różnych środowisk i o różnych talentach, ale jedno, co ich łączy, to fakt, że są częścią chorej gry prowadzonej przez złowrogą istotę.

Czterech zabójców

Aby zrównoważyć obsadę grywalnych ocalałych, gra podstawowa oferuje odważnemu graczowi wybór czterech zabójców. Traper, który potrafi zastawiać pułapki i spowalniać ofiary, skradający się Wraith, teleportująca się Pielęgniarka i wreszcie Leśniczy z piłą łańcuchową i okrutnym młotem. Każdy z nich pasuje do klasycznego slashera i każdy ma swój własny sposób na znajdowanie i zabijanie ofiar. Który typ zabójcy najlepiej pasuje do Twojego preferowanego stylu gry? Przekonaj się sam.

Proceduralnie tworzone mapy

Podstawowa wersja Dead by Daylight zawiera cztery różne lokacje, każda podzielona na wiele map, które służą jako szkielet dla proceduralnie generowanych poziomów. Nigdy nie będziesz biegać ani polować na tej samej mapie, ale pewne rzeczy pozostają niezmienne: haki ofiarne, generatory i poczucie umierającej nadziei. Kto wyjdzie na prowadzenie, gdy żadna ze stron nie zna wcześniej obszarów?

Dead by Daylight Gameplay: Survivor

Granie jako ocalały jest wstrząsającym doświadczeniem. Aby uciec, musisz naprawić generatory, ale im bliżej jesteś jednego, tym mniej zauważasz, że zabójcy są coraz bliżej ciebie. Mordercy są szybsi od Ciebie, więc musisz ich przechytrzyć i rzucać im pod nogi przeszkody. Możesz wyrwać się z ich uścisku lub z haka ofiary, ale po wszystkich pułapkach i walce wręcz, czy jesteś wystarczająco silny, by uciec, zanim stwór wyssie twoją esencję?

Dead by Daylight Gameplay: Killer.

W Dead by Daylight możesz poczuć się jak Michael Myers, Jason Voorhees czy Leatherface. Brutalny morderca, którego nie da się pokonać i który zawsze wydaje się być coraz bliżej, niezależnie od tego, jak szybko uciekają jego ofiary. Namierzaj swoje cele na podstawie dźwięków, które losowo wydają. Użyj unikalnych mocy i umiejętności, aby zamknąć dystans, dostać je lepiej, a nawet zabić je z jednym ciosem.Czy jesteś do koszmaru?

Kategorie: ,