Diablo 3

CHF19

Opis

Władcy Piekieł nigdy nie odpoczywają, a świat znów jest oblegany przez ich piekielne siły. Zostań jednym z niezwykłych bohaterów, którzy podróżują do nieszczęśliwego miasta Tristram, aby uratować świat i rozpocząć swoją podróż do większej mocy. Diablo 3 to trzecia odsłona klasycznej serii hack-and-slash firmy Blizzard, wzbogacona o nowoczesną grafikę i usprawnioną rozgrywkę.

Nowy rozdział w tym epickim konflikcie

Seria Diablo ma długą i złożoną historię, od gier, przez książki, aż po komiksy. Straszliwy konflikt pomiędzy aniołami i demonami powraca do świata Sanktuarium dwadzieścia lat po wydarzeniach z Diablo II: Lord of Destruction. Przybyłeś do nieszczęsnego Tristram, aby zbadać spadającą gwiazdę, która uderzyła w znaną katedrę i odepchnąć roje piekielnych stworzeń z miasta. Czy uda Ci się powstrzymać Diablo przed ponownym uwolnieniem jego zła i ostatecznym zwycięstwem nad niebem?

Nowe klasy

Diablo 3 oferuje wybór nowych klas z dobrze znanymi rolami, które wypełniają nisze, o których nigdy nie myślałeś, że są Ci potrzebne. Barbarzyńca to potężny wojownik, który tnie wrogów toporami i rzuca nimi jak młotem bez większego wysiłku. Mnich lubi to robić z bliska i osobiście, z szybkimi i mocnymi ciosami i kopnięciami. Jeśli lubisz dobrą, staroświecką magię, czarodziej może podobno razić wrogów kulami ognia i przywoływać promienie, które mogą zabić całe roje. Jeśli lubisz mroczniejszą i krwawszą magię, szamańskie zaklęcia i klątwy szamana powinny cię zainteresować. Możesz też wybrać Łowcę Demonów, aby podkreślić moc pułapek i kusz. Każda klasa ma swoje własne zasoby i mechanikę – która z nich będzie Twoją główną klasą?

Pełna akcji rozgrywka

W Diablo masz dostęp do dwóch umiejętności, jednej podstawowej i jednej potężniejszej, ale dostajesz jeszcze cztery inne, które są łatwo dostępne poprzez klawisze funkcyjne. Stwórz swój idealny łańcuch umiejętności, aby zmaksymalizować rzeź. Odkryj niszczycielskie combosy i synergie, aby rzucić hordy Diablo i Baala na kolana przed Twoją potęgą.

Postępująca progresja

Za każdym razem, gdy zdobywasz poziom, zyskujesz nowe, potężne umiejętności. Oprócz liniowego zdobywania umiejętności, zyskujesz dostęp do run, które dostosowują twoje zdolności w nowym i ekscytującym kierunku, zmieniając sposób, w jaki przygotowujesz się do walki. Dodaj nowy obszar działania do zwykłego zaklęcia jednokierunkowego i zaskocz swoich wrogów efektem ogłuszenia, którego się nie spodziewali. Mieszaj runy do swoich ulubionych zaklęć lub eksperymentuj i odkrywaj nowe kombinacje, które lepiej pasują do Twojego stylu. Każdy czarodziej posiada te same podstawowe umiejętności, ale prawdziwa różnica tkwi w tym, w czym się specjalizuje!

Kategorie: ,