Fifa 21

CHF39

Opis

FIFA 21 to gra piłkarska stworzona przez EA Vancouver i wydana przez EA Sports. Gra jest kolejną odsłoną klasycznej serii symulacji piłkarskich, której początki sięgają końca lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. W grze FIFA21 gracze ponownie wcielają się w swoje ulubione drużyny i biorą udział w meczach z innymi graczami w trybie wieloosobowym online lub offline przeciwko komputerowi. Gra wideo zawiera ulepszenia w różnych trybach, w tym FIFA Ultimate Team, Volta i tryb kariery. Mechanika gry została również odświeżona, aby zaoferować bardziej intuicyjne sterowanie. Gra FIFA 21 została dobrze przyjęta przez krytyków. Chwalono ulepszoną mechanikę rozgrywki, dodanie trybu FUT dla graczy oraz wymagający tryb kariery.

Baw się mądrze

Podobnie jak wszystkie poprzednie edycje, FIFA 2021 wprowadza ulepszoną mechanikę gry, aby mecze były jeszcze bardziej emocjonujące. Pierwszą nowością jest zwiększona inteligencja piłkarzy. Wysokiej klasy napastnicy będą teraz zwracać większą uwagę na sytuację na boisku i unikać niepotrzebnych ofsajdów. Podobnie obrońcy będą zwracać uwagę na poczynania napastników, aby ci byli zajęci i nie mogli prawidłowo odebrać piłki. Piłkarz będzie musiał dokładnie rozważyć każde podanie, aby uniknąć niepotrzebnej straty piłki. Poprawiono również zachowanie bramkarzy, którzy lepiej blokują strzały blisko słupków, więc nie będzie tak łatwo ich przechytrzyć i posłać piłkę w róg.

Ukończ Ultimate Team

FIFA Ultimate Team powraca w grze F21. Zawiera on listę 100 gwiazd międzynarodowej piłki nożnej w przeszłości i obecnie, do której dodano 11 nowych nazwisk. Teraz gracze mogą wybrać takie gwiazdy jak Eric Cantona, Ferenc Puskas, Petr Cech, Fernando Torres i inni i wypróbować swoje legendarne umiejętności piłkarskie w meczach z innymi graczami online. Gracze będą mogli poprawiać statystyki swoich piłkarzy dzięki specjalnym kartom przyznawanym za wykonanie określonych akcji podczas meczu.

Nowością w FUT jest tryb kooperacji, w którym gracze mogą współpracować, aby wygrywać mecze w trybach Division Rivals, Squad Battle i Friendly. Gracze mogą dostosować stadion FUT za pomocą pirotechniki, dekoracji i muzyki. Ranking FUT Top 100 został podniesiony do rankingu Top 200. Gracz może osiągnąć wyższe punkty w rankingach poprzez wygrywanie meczów w trybie Division Rivals. Zwycięska passa 30 zwycięstw będzie skutkowała wyższą pozycją w rankingu, natomiast porażki i remisy będą miały negatywny wpływ na wynik.

Podążaj za swoimi marzeniami w trybie kariery

Tryb kariery został znacznie ulepszony w porównaniu z poprzednimi odsłonami serii. Podczas symulacji gry, gracz nie może już bezczynnie przyglądać się rozwojowi wydarzeń, ale może bezpośrednio ingerować w akcję. Zatrzymanie symulacji w celu wykonania rzutu karnego lub rzutu wolnego często decyduje o wyniku meczu.

Gracz może również wybrać różne pozycje dla zawodników swojej drużyny, w zależności od ich umiejętności. Obrońca z dużą szybkością i wytrzymałością może stać się obiecującym pomocnikiem, a nawet napastnikiem. Poruszanie się zawodników po boisku może pomóc im rozwinąć swoje umiejętności i uczynić z nich dobrze zaokrąglonych graczy piłkarskich.

Gry na całym świecie w stylu VOLTA

Wprowadzony w najnowszej odsłonie FIFA tryb VOLTA pozwala graczom wziąć udział w meczach podobnych do tych z serii FIFA Street. Gracze kontrolują drużynę składającą się z maksymalnie pięciu piłkarzy, a w zależności od rodzaju gry obowiązują różne zasady. Lokalizacje trybu VOLTA obejmują gorące ulice Florydy i Brazylii, prowizoryczne stadiony pod angielskimi autostradami i wykwintne boiska na dachach wieżowców w Dubaju.

Rozgrywka w trybie VOLTA pozostaje w dużej mierze niezmieniona. Kooperacyjna rozgrywka z trybu FIFA Ultimate Team jest również obecna w postaci VOLTA Squads. Gracz może połączyć się w zespół z czterema przyjaciółmi i grać przeciwko drużynie przeciwnej. Tryb ten wprowadza ulepszenia w kontroli piłki i strzelaniu, dzięki czemu gra w VOLTA staje się jeszcze bardziej ekscytująca.

Ten tryb VOLTA zawiera tryb fabularny o nazwie “Debiut”. Postać gracza przemierza świat wraz ze swoją drużyną, wygrywając zawody i spotykając gwiazdy futbolu, w tym legendarnego napastnika AC Milan, Kakę.

Kategorie: ,