Microsoft Flight Simulator Premium Deluxe

CHF109

Opis

Ponad dwadzieścia dostępnych samolotów, tysiące lotnisk, doskonała mechanika lotu i niesamowita grafika sprawiają, że MFS 2020 to gra obowiązkowa dla wszystkich fanów lotnictwa.

Microsoft Flight Simulator 2020

Microsoft Flight Simulator 2020 to symulator gry wideo dla konsoli Xbox One, opracowany przez Asobo Studio i opublikowany przez Xbox Game Studios. Gra jest czwartą odsłoną serii Flight Simulator firmy Microsoft. W grze znajduje się 20 samolotów, którymi gracz może sterować oraz 30 lotnisk zlokalizowanych w różnych miejscach na świecie.

Rozgrywka skupia się na dostarczeniu graczowi jak najbardziej realistycznych wrażeń z latania samolotem poprzez wierne odwzorowanie mechaniki lotu, zmieniających się warunków pogodowych itp. Microsoft Flight Simulator 2020 początkowo zebrał pozytywne recenzje. Recenzenci chwalili szczegółową mechanikę gry, realistyczną grafikę świata i różnorodność samolotów dostępnych dla gracza.

Twój pierwszy lot

MFS 2020, jak sugeruje tytuł, ma na celu dostarczenie graczom jak najbardziej realistycznych wrażeń z gry. Mechanika gry oferuje realistyczny schemat sterowania samolotem z różnymi wyświetlaczami, których gracz musi nauczyć się używać. Podstawowa mechanika skupia się na lataniu samolotem do celu. Aby tego dokonać, gracz musi kontrolować różne zmienne, takie jak stan samolotu, zużycie paliwa, prognoza pogody itp. Dobre przygotowanie do lotu to najlepsza cecha pilota, którą powinien ćwiczyć za każdym razem, gdy wzbija się w powietrze.

Microsoft Flight Simulator

Od odpylacza zbożowego do samolotu pasażerskiego
Flight Simulator zawiera 20 starannie odtworzonych samolotów. Są to zarówno małe, jednosilnikowe samoloty, jak i imponujące samoloty pasażerskie, które mogą przewozić setki pasażerów i tony ładunku. Każdy samolot ma inną mechanikę lotu – małe samoloty są szybkie i zwrotne, podczas gdy większe są mniej zwrotne, ale lepiej reagują na zmieniające się warunki pogodowe. Przemierzając przestworza, gracze muszą nauczyć się pilotować te maszyny, jeśli chcą zająć miejsce wśród najlepszych pilotów na świecie.

Popraw swoje umiejętności pilotażu

Różne typy samolotów oznaczają, że gracz musi opanować różne style latania. Poznanie samolotu na wylot pomoże graczowi na dłuższą metę, ponieważ bycie pilotem jest jednym z najbardziej wymagających zawodów na świecie. Sytuacja podczas lotu zmienia się z minuty na minutę i nie trzeba wiele, aby początkowo spokojna podróż zmieniła się na gorsze. Nagła burza, awaria sprzętu lub inne sytuacje awaryjne na pokładzie sprawdzą umiejętności rozwiązywania problemów i pokażą, jak dobrze radzą sobie pod presją.

Odwiedź egzotyczne miejsca

Microsoft Flight Simulator zawsze posiadał szeroką gamę lokacji, które gracz mógł odwiedzić. Edycja 2020 nie jest inna. Podczas rozgrywki gracz będzie podróżował do ponad trzydziestu siedmiu tysięcy lotnisk na całym świecie. Najsłynniejsze z nich zostały pieczołowicie odtworzone, z dbałością o najmniejszy nawet szczegół. Lotniska w USA takie jak LAX, JFK International, angielskie Heathrow czy francuskie lotnisko Charles De Gaulle ucieszą oko każdego miłośnika lotnictwa.

Microsoft Flight Simulator

Oprócz lotnisk, twórcy gry zadbali o to, aby cały świat, który gracz widzi z okna kokpitu wyglądał jak najbardziej realistycznie. Wykorzystując dane z serwerów Bing Maps, odtworzyli ponad milion miast, miliardy budynków, drzew i struktur terenu. Gracz bez problemu rozpozna charakterystyczne miejsca, takie jak Statua Wolności w Nowym Jorku, most Golden Gate w San Francisco, czy Wielki Kanion w Kolorado.

Kategorie: ,