The Sims 4

CHF19

Opis

Symulator życia codziennego powraca z czwartą edycją! The Sims 4 jest pełne ulepszeń i nowych pomysłów na to, jak sprawić, by Twoi Simowie byli jeszcze bardziej interesujący, wyjątkowi i potencjalnie ekscytujący, jeśli tylko tego zapragniesz! Obserwuj je tak, jak zawsze: jako dobrotliwego boga, który nie jest odporny na potencjalnie śmiertelne niebezpieczeństwa!

Stwórz Sima

Tworzenie Simów, którzy wyglądają jak Ty lub ktoś inny, jeszcze nigdy nie było tak proste, a jednocześnie tak wszechstronne. Minęły już czasy zgrabnych suwaków, które przez lata służyły do regulacji szczęk. Kliknij i przeciągnij część ciała, którą chcesz zmienić, tak po prostu, bez zbędnych kroków między nimi.Dostosuj swoje kreacje “wybory funkcji dla różnych działań, zdecydować, jak “mówić”, a nawet chodzić. Spraw, aby wyglądały tak, jakby sklep należał do nich dzięki swobodnemu kołysaniu bioder, lub utrzymaj je w stylu preppy w kroku, tak jak w stylu sukienki. Ty decydujesz.Stworzenie domu pełnego ikon popkultury może być łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Buduj, zwiększaj skalę, zmniejszaj skalę

Narzędzia do tworzenia domów podążają śladem grySims Creator . Twórz budynki z gotowych elementów lub samodzielnie wyczaruj każdą ścianę. Kupuj i buduj pokoje w swoim wymarzonym domu (lub oazie, jeśli chcesz) z tak dużym osobistym zaangażowaniem, jak tylko chcesz! Myślisz, że pokój powinien być większy? Pociągnij za krawędzie domu, a on automatycznie się dostosuje, bez problemu. Martwisz się, że Twoje simy są zagrożone powodzią? Jeśli ta wizja do Ciebie nie przemawia, zawsze możesz podwyższyć (lub obniżyć) fundamenty domu i nikt tego nie zauważy. Jesteś bogiem architektury!

Wielozadaniowość

Czy zawsze myślałeś, że to totalnie głupie, kiedy Twój Sim musi rzucić wszystko inne, żeby otworzyć drzwi jedną ręką, która i tak była wolna? Wszyscy inni też tak myśleli. W The Sims 4 po raz pierwszy w historii możesz naśladować prawdziwe życie i wykonywać wiele czynności naraz! Obserwuj, jak Twoi Simowie krok po kroku stają się mistrzami wielozadaniowości. Mogą grać w gry na swoich telefonach podczas korzystania z toalety. Przeprowadźcie dyskusję w grupie, jakby to była najnormalniejsza rzecz na świecie! Otworzyć drzwi bez odłożenia kubka, zdjęcia plecaka i zostawienia innych rzeczy. Rosną tak szybko….

Kategorie: ,