Kaspersky Total Security

CHF35

Opis

Dzięki Kaspersky Total Security, eksperci ds. bezpieczeństwa IT z Kaspersky Labs po raz kolejny podnieśli swój produkt premium na nowy poziom i wyposażyli go w liczne małe i duże innowacje. Ten wszechstronny pakiet nie tylko chroni przed wirusami, trojanami, złośliwym oprogramowaniem itp., ale także zapewnia skuteczną ochronę przed atakami phishingowymi i atakami na prywatność użytkowników.

Rdzeniem oprogramowania zabezpieczającego jest hybrydowy skaner antywirusowy działający w czasie rzeczywistym, który wykorzystuje inteligencję roju milionów komputerów za pośrednictwem sieci w chmurze, natychmiast wykrywając nieznane szkodniki i dodając je do bazy danych w czasie zbliżonym do rzeczywistego. Dzięki regularnym aktualizacjom użytkownicy KasperskyTotal Security są więc bezpieczni już wkrótce po pojawieniu się nowego zagrożenia. Ochrona w tej wersji jest wspierana przez ulepszone wykrywanie luk w zabezpieczeniach.

Ochrona i prywatność w bankowości i zakupach

Ponieważ coraz więcej transakcji finansowych przeprowadzanych jest przez Internet, posiadanie optymalnie zabezpieczonego komputera jest absolutnie konieczne. Kaspersky Total Security wyróżnia się pod tym względem funkcją antyphishingową, która ostrzega użytkowników przed fałszywymi stronami banków i dostawców usług płatniczych, a tym samym powstrzymuje nadużycia związane z danymi kont, kodami PIN, a także danymi dostępowymi do innych stron.

Technologia “Bezpieczne pieniądze” zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo transakcji płatniczych. Opcjonalne wpisywanie haseł za pomocą wirtualnej klawiatury skutecznie powstrzymuje keyloggery. Hasła można również wygodnie przechowywać w zintegrowanym menedżerze haseł.

Dzięki najnowszej wersji programu Total Security również dzieci mogą bezpiecznie surfować po sieci. Rodzice mają nie tylko możliwość indywidualnego blokowania pobierania i nieodpowiednich treści, ale także blokowania ujawniania danych osobowych, takich jak adresy czy numery telefonów. Ponieważ kamerę internetową można na przykład dezaktywować poprzez indywidualne ustawienia profilu, można również zapobiec potajemnemu i nieupoważnionemu podglądaniu salonu lub pokoju dziecięcego.

Maksymalne bezpieczeństwo danych i dokumentów

Dzięki Kaspersky Total Security ważne dane są również bezpieczne. Dzięki zoptymalizowanej funkcji tworzenia kopii zapasowych w chmurze użytkownicy mogą tworzyć kopie zapasowe ważnych dokumentów i plików online tak samo łatwo, jak filmów czy zdjęć z ostatnich wakacji. Ale nawet te dane, które nie trafiają do chmury, korzystają z oprogramowania zabezpieczającego, zwłaszcza że mogą być przechowywane w wirtualnym skarbcu danych.

Ponadto skarbiec danych jest zabezpieczony 256-bitowym szyfrowaniem AES, co praktycznie uniemożliwia dostęp osobom nieupoważnionym. A jeśli poufne dane nie są już potrzebne, można je zniszczyć jednym kliknięciem myszy w dołączonej niszczarce danych. Aby zapobiec niezamierzonej utracie danych, oprogramowanie umożliwia również tworzenie kopii zapasowych z kontrolą czasu.

Praca bez zakłóceń

Jeśli chcesz pracować w ciszy i spokoju w trybie pełnoekranowym, nie potrzebujesz ciągłych komunikatów skanera antywirusowego. Dlatego też programiści z Kaspersky Labs dostosowali aktualną wersję swojego produktu premium w taki sposób, aby przepływ pracy był przerywany przez nakładki tylko w przypadku krytycznych wiadomości. Ponadto interfejs użytkownika został w wielu miejscach poprawiony i usprawniony, co przekłada się na szybszą i wygodniejszą nawigację.

Odpowiednia wersja dla każdego wymagania

Jeśli chcesz korzystać z dodatkowych zabezpieczeń na więcej niż jednym komputerze lub notebooku, możesz kupić 3 lub 5 licencji za jednym razem po obniżonej cenie. Użytkownicy, którzy zdecydują się na jednoczesny zakup dwuletniej licencji, zaoszczędzą jeszcze więcej pieniędzy. Wersje te są również dostępne jako pojedyncze licencje oraz jako licencje dla 3 lub 5 użytkowników. Podsumowując, Kaspersky Total Security jest idealnym produktem dla wszystkich użytkowników, którzy chcą być w 100 procentach bezpieczni.

Kategorie: