Microsoft 365 Family – 1 Jahr

CHF89

Opis

Odpowiednie dla:

Uwaga: Access i Publisher mogą być zainstalowane tylko na komputerach PC z systemem Windows.

Licencja jest ważna dla maksymalnie 6 użytkowników i może być zainstalowana na wielu urządzeniach.

Microsoft 365 Family zapewnia kompleksowy pakiet oprogramowania, który jest odpowiedni do typowej pracy biurowej użytkowników prywatnych, jak również do wykorzystania w małych firmach. Dzięki zastosowaniu subskrypcyjnego modelu płatności zawsze będziesz mieć dostęp do najnowszych programów pakietu Office, niezależnie od tego, kiedy kupiłeś usługę Microsoft 365 Family i gdzie się znajdujesz.

Komponenty rodziny Microsoft 365

Decydując się na zakup pakietu Microsoft Office Home, otrzymujesz natychmiastowy dostęp do następujących programów:

 • Word – pomaga w pracy z dokumentami.
 • Excel – świetnie nadaje się do tworzenia i zarządzania arkuszami kalkulacyjnymi.
 • OneNote – to Twój stały notatnik, który możesz edytować również za pomocą pióra.
 • Outlook – ułatwia pracę z pocztą elektroniczną i kontaktami.
 • PowerPoint – jest idealny do tworzenia prezentacji dla przyjaciół lub kolegów.
 • Access – udostępnia narzędzia potrzebne do tworzenia i zarządzania bazami danych (tylko komputery z systemem Windows).
 • Publisher – pomaga tworzyć nowoczesne projekty broszur, ulotek i podobnych dokumentów (tylko komputery z systemem Windows).

Microsoft 365 Family możesz wykorzystać zarówno do przysłowiowej “papierkowej roboty”, jak i do kompleksowej pracy. Intuicyjny interfejs wszystkich aplikacji w Microsoft 365 Family gwarantuje, że po przejściu z poprzednich wersji od razu się w nich odnajdziesz.

Microsoft 365 Family: dostępny w dowolnym miejscu i czasie

Aplikację Microsoft 365 Family można łatwo zainstalować z witryny internetowej pakietu Office, dzięki czemu można ją zainstalować na dowolnym urządzeniu z połączeniem internetowym. Eliminuje to potrzebę korzystania z oddzielnych nośników i pozwala na produktywność w dowolnym miejscu dzięki pakietowi Microsoft Office Home. Co więcej, Microsoft 365 Family oferuje metodę płatności opartą na subskrypcji: Możesz zarezerwować u nas abonament na rok.

Nowe funkcje w usłudze Microsoft 365 Rodzina :

 • Korzystaj z usługi Microsoft 365 Family, aby współpracować nad dokumentami z innymi użytkownikami w tym samym czasie za pośrednictwem usługi OneDrive.
 • Wraz z zakupem usługi Microsoft 365 Family otrzymujesz za darmo 1 terabajt pamięci masowej w chmurze OneDrive firmy Microsoft oraz 60 darmowych minut rozmów przez Skype na telefony stacjonarne miesięcznie.
 • Skorzystaj z nowego kreatora w usłudze Microsoft 365 Family, który pomoże Ci w rozwiązaniu najczęściej zadawanych pytań.
 • Korzystaj z usługi Microsoft 365 Family w podróży: dzięki opcjonalnemu wprowadzaniu dotykowemu wszystkie aplikacje nadają się również do użytku z tabletem lub podobnym urządzeniem.

Udostępnij Rodzina Microsoft 365

Kupując usługę Microsoft 365 Family, otrzymujesz również prawo do zainstalowania pakietu aplikacji dla maksymalnie 6 użytkowników na wielu różnych urządzeniach – zarówno z systemem Windows PC, jak i Mac. Usługa Microsoft 365 Family jest zatem szczególnie przydatna dla rodzin posiadających wiele urządzeń. Jest to jedno z najbardziej przystępnych cenowo rozwiązań, dzięki któremu zawsze można korzystać z kompletnego i aktualnego pakietu Office.

Jeśli cenisz sobie wypróbowane i sprawdzone aplikacje Office, takie jak Word, Excel i PowerPoint, a nieograniczony termin (bez subskrypcji) jest dla Ciebie ważny, możesz znaleźć nasze pakiety Office 2019 Standard

tutaj.

SKU: 7203 Kategorie: