Dostęp 2016

Discount from2

CHF39

Opis

Odpowiednie dla:

Original Microsoft Activation Key
Stała i nadająca się do natychmiastowego użytku pełna wersja
Z możliwością pobrania i szczegółową instrukcją

Niekompatybilny z innymi produktami Office!

–> W przypadku produktów Office, które zawierają program Access 2016, kliknij tutaj.

Dlaczego Microsoft Access 2016

Microsoft Access 2016 to wszechstronny program bazodanowy, który pozwala przechwytywać dane, zarządzać nimi, a następnie publikować je w trybie offline lub online. Program Access 2016 można wykorzystać do tworzenia małych baz danych do użytku osobistego, jak również do dużych projektów w firmie. Dzięki połączeniu programu Microsoft Access 2016 z produktami takimi jak Office 365 i/lub SharePoint można udostępniać gotowe bazy danych innym użytkownikom i współpracownikom – szybko, łatwo i w dowolnym miejscu.

Efektywne zarządzanie bazą danych za pomocą Microsoft Access 2016

Za pomocą programu Microsoft Access 2016, który jest częścią pakietu Office, można tworzyć bazy danych, formularze, a nawet obszerne raporty. W tym celu należy wybrać odpowiedni dla siebie szablon (np. bazy danych kontaktów, zarządzania zadaniami, śledzenia spraw lub zarządzania projektami) z dużej liczby szablonów, które są dostarczane z programem Microsoft Access 2016. Alternatywnie można stworzyć pustą bazę danych w Microsoft Access 2016, całkowicie wygenerowaną według własnych wymagań, którą można dowolnie dostosować.

Na przykład nigdy nie trać z oczu obszernych informacji kontaktowych o klientach, przekazując partnerom biznesowym w programie Access 2016 zdjęcia, numery telefonów, adresy e-mail i inne dane. W programie Microsoft Access 2016 można intuicyjnie, szybko i przejrzyście zarządzać wszystkimi danymi istotnymi w codziennym życiu. Twórz tabele podobne do Excela, które zawierają wszystkie ważne dla Ciebie dane i wstawiaj informacje ze zdjęć lub plików PDF do programu bazy danych za pomocą kilku kliknięć myszką.

Najważniejsze funkcje w programie Microsoft Access 2016:

  • Zarządzaj bazami danych dowolnego typu: od projektów, przez listy zadań i bazy kontaktów, po śledzenie aktywów i inwentarza.
  • Podczas pracy z programem Microsoft Access 2016 korzystaj z interfejsu znanego z innych produktów pakietu Office.
  • Udostępniaj swoje bazy danych i współpracuj ze współpracownikami nad dokumentami za pośrednictwem łączności Office 365 lub SharePoint dla całego programu bazodanowego.
  • Generowanie odpowiednich typów baz danych w kilka sekund dzięki integracji nowych typów szablonów, które obejmują większość przypadków użycia.
  • Importuj istniejące rekordy i wstawiaj je do programu bazy danych – ze zdjęć, plików PDF, dokumentów Excel, baz danych SQL i podobnych źródeł.
  • Wykorzystaj program Access 2016 zarówno do podsumowywania krótkich raportów, jak i do tworzenia i zarządzania dużymi bazami danych niezbędnymi w codziennej pracy.
  • Niestandardowe aplikacje dostępu do sieci w programie Microsoft Access 2016.

Jeśli musisz współpracować ze współpracownikami, Access 2016 ułatwia tworzenie wydajnych aplikacji Web Access: w tych aplikacjach w programie Microsoft Access 2016 wbudowane są kompletne struktury baz danych i wszystkie formularze potrzebne do dodawania lub edytowania danych, a także polecenia edycyjne znane z oprogramowania biurkowego. Te aplikacje, które można uruchomić przez Internet, działają w dowolnej przeglądarce – nawet jeśli Access 2016 nie jest zainstalowany na urządzeniu odbiorcy aplikacji bazodanowej.

Microsoft Access 2016 realizuje to poprzez połączenie z Office 365 i/lub SharePoint, skąd można współpracować z kolegami na tym programie bazodanowym. Dzięki temu, że Access 2016 ma taki sam interfejs użytkownika jak inne aplikacje z serii Office 2016, tworzenie nowych baz danych zajmuje kilka minut. Chcesz dodać istniejące bazy danych do programu Microsoft Access 2016? Program bazodanowy umożliwia import z dokumentów Excela lub baz SQL właśnie w tym celu.

SKU: 7527 Kategorie: ,