Outlook 2016

Discount from2

CHF49

Opis

Odpowiednie dla:

Original Microsoft Activation Key
Stała i nadająca się do natychmiastowego użytku pełna wersja
Z możliwością pobrania i szczegółową instrukcją

Niekompatybilny z innymi produktami Office!

–> W przypadku produktów Office, które zawierają program Outlook 2016, kliknij tutaj.

Dlaczego Microsoft Outlook 2016

Microsoft Outlook 2016 to jeden z najpopularniejszych i najlepszych klientów poczty elektronicznej dla systemów Windows. Program pomaga w odbieraniu i wysyłaniu wiadomości e-mail. Możesz również skonfigurować program Microsoft Outlook 2016 do obsługi wielu kont e-mail, a także zarządzać terminarzem i kontaktami. Outlook 2016 może szczególnie pokazać swoje mocne strony, gdy masz bardzo dużą ilość wiadomości e-mail.

Łatwe zarządzanie spotkaniami, pocztą elektroniczną i kontaktami w codziennym życiu

Microsoft Outlook 2016 służy jako centralny interfejs zarządzania w życiu zawodowym lub prywatnym. Możesz zapisywać spotkania, dodawać informacje kontaktowe ważnych osób lub tworzyć obszerne listy rzeczy do zrobienia. To automatycznie przypomina Ci każdego dnia o ważnych zadaniach, które masz do wykonania. Możesz także synchronizować program Outlook 2016 na wielu urządzeniach, więc automatycznie będziesz mieć te same informacje na smartfonie, co na komputerze.

Jednocześnie Microsoft Outlook 2016 to program, dzięki któremu znacznie łatwiej poradzisz sobie z obsługą poczty elektronicznej. Rozbudowane funkcje filtrowania i wyszukiwania zapewniają na przykład szybkie znajdowanie ważnych wiadomości e-mail oraz przeszukiwanie ich załączników. Zapisuj wersje robocze i przeglądaj załączniki z funkcją podglądu bez konieczności ich pobierania. Gdy otrzymasz nową wiadomość e-mail, program Microsoft Outlook 2016 automatycznie powiadomi Cię o tym, abyś mógł natychmiast odpowiedzieć.

Program Microsoft Outlook 2016 umożliwia również oddzielenie wszystkich wiadomości e-mail, które kiedykolwiek otrzymałeś, od nieprzeczytanych nowych wiadomości, dzięki czemu możesz szybko uzyskać dostęp do wiadomości, które mają znaczenie. Przeciągnij i upuść wiadomości z jednego folderu do drugiego. Aktywuj nowy interfejs dotykowy, aby korzystać z programu Outlook 2016 w znany Ci sposób na tabletach lub notebookach z ekranem dotykowym.

Nowe funkcje w programie Microsoft Outlook 2016

  • W Outlooku 2016 łączysz swoje konto z Facebookiem lub podobnymi serwisami społecznościowymi. Pozwala to na dostęp do przyjaciół i znajomych, których zapisałeś w sieciach społecznościowych bezpośrednio w Outlooku.
  • Opcje szybkiego podglądu terminów lub informacji kontaktowych dają Ci wgląd w informacje o osobach, dzięki czemu możesz szybko uzyskać na przykład numery telefonów lub dane e-mail.
  • Zapomniałeś załącznika do wiadomości e-mail? Program Microsoft Outlook 2016 ostrzega Cię przed wysłaniem wiadomości e-mail, dzięki czemu możesz z wyprzedzeniem poprawić swój błąd.
  • Outlook 2016 ma interfejs kompatybilny z dotykiem, który możesz włączyć, jeśli chcesz. Oznacza to, że można wygodnie sterować wieloma ważnymi funkcjami na urządzeniach takich jak tablet, bez konieczności używania zewnętrznej myszy lub klawiatury.
  • Rozwiązanie dla użytkowników w domu i w pracy.

W przypadku programu Microsoft Outlook 2016 kupujesz produkt, który uprawnia Cię do korzystania z niego na dokładnie jednym stanowisku pracy. To sprawia, że oprogramowanie jest odpowiednie zarówno dla użytkowników prywatnych, którzy chcą wprowadzić więcej porządku i struktury do swojego codziennego życia, jak i dla użytkowników profesjonalnych, freelancerów, samozatrudnionych lub małych firm, które w znacznym stopniu korzystają z zalet wymienionych w Outlooku 2016.

Ponieważ Microsoft Outlook 2016 różni się od swojego poprzednika jedynie podstawowymi elementami, również przestawienie się na nowy program będzie bardzo proste. Oczywiście program jest również kompatybilny z nowym systemem Windows 10 i zawiera wszystkie aktualizacje, które Microsoft wydał od czasu wydania aplikacji.

SKU: 7522 Kategorie: ,