Project 2016 Professional

Discount from2

CHF99

Opis

Odpowiednie dla:

Wymagania wstępne: Office 2016 Professional lub Office 2016 Professional Plus (nie jest kompatybilny z innymi produktami Office 2016 i wersjami innych roczników)

Oryginalny klucz aktywacyjny Microsoft
Stała i nadająca się do natychmiastowego użytku pełna wersja
Z możliwością pobrania i szczegółową instrukcją

Dlaczego Microsoft Project 2016 Professional

Nawet złożone i rozległe projekty można szczegółowo planować, monitorować i realizować za pomocą programu Project 2016 Professional. Popularne oprogramowanie do zarządzania projektami firmy Microsoft wspiera Cię we wszystkich zadaniach związanych z realizacją Twoich projektów. Microsoft Project 2016 Professional oferuje więcej funkcji umożliwiających bardziej efektywną pracę zespołową. Oprócz ulepszonej komunikacji za pośrednictwem Skype for Business, nad projektami w Microsoft Project 2016 Professional można teraz pracować wspólnie jeszcze łatwiej i bardziej elastycznie dzięki ulepszonej synchronizacji z SharePoint i Office 365. Skorzystaj z programu Project 2016 Professional, aby utrzymać się na szczycie swoich celów projektowych.

Zaawansowane funkcje umożliwiające efektywne planowanie projektów

Oprócz funkcji wersji standardowej, Microsoft Project 2016 Professional posiada wiele zaawansowanych funkcji, które pozwalają na bardziej efektywną pracę, szczególnie przy planowaniu większych projektów i w zespołach projektowych. Należą do nich m.in. następujące funkcje:

  • Dzwoń lub rozmawiaj na czacie z członkami zespołu bezpośrednio z programu Project 2016 Professional za pomocą Skype for Business. Problemy mogą być dyskutowane, a pytania natychmiast wyjaśniane.
  • Ulepszona synchronizacja z SharePoint i Office 365 umożliwia dostęp, edycję i udostępnianie informacji o projekcie innym członkom zespołu z praktycznie dowolnego miejsca za pośrednictwem dedykowanej witryny internetowej projektu.
  • Dzięki inteligentnym narzędziom, takim jak Planista zespołu i Negocjacje zasobów, program Microsoft Project 2016 Professional pozwala wcześnie wykryć potencjalne problemy i podjąć środki zaradcze, zanim harmonogram stanie się zagrożony.
  • Scenariusze “co-jeśli” pomagają przewidzieć potencjalne wąskie gardła i działać zanim pojawią się prawdziwe problemy.
  • Interfejs przypominający interfejs pakietu Office ułatwia poruszanie się w programie Microsoft Project 2016 Professional.

Planowanie i monitorowanie projektów z perspektywą

Dzięki programowi Project 2016 Professional możesz skutecznie zarządzać ważnymi projektami. Duża liczba narzędzi do planowania pozwala na stworzenie zupełnie nowego projektu za pomocą kilku kliknięć, wyposażenie go we wszystkie niezbędne elementy i stałe monitorowanie jego postępów. Dzięki różnym opcjom tworzenia raportów użytkownik ma zawsze wgląd we wszystkie ważne, kluczowe dane w programie Microsoft Project 2016 Professional i może szybko tworzyć prezentacje na temat aktualnego stanu projektu. Dzięki ścieżkom zadań wyróżnionym na wykresie Gantta, jesteś zawsze poinformowany o zależnościach między zadaniami i ich znaczeniu w projekcie.

Dzięki inteligentnym narzędziom programu Microsoft Project 2016 Professional można planować projekty z wyprzedzeniem. Na przykład planowanie zespołu i negocjacje dotyczące zasobów pomagają we wczesnej identyfikacji i reagowaniu na ewentualne wąskie gardła. Scenariusze “What-if” pokazują możliwy rozwój sytuacji w ramach projektu. Analiza ścieżki zadań w Project 2016 Professional wykrywa potencjalne problemy, zanim staną się realne i pomaga znaleźć rozwiązania w celu dotrzymania harmonogramu.

Znacząco poprawiła się praca zespołowa

Komunikacja w czasie rzeczywistym ze wszystkimi członkami zespołu jest w Project 2016 Professional łatwa dzięki Skype for Business. Aby zadawać pytania lub rozwiązywać problemy, wystarczy wysłać wiadomość na czacie do kolegów z zespołu lub zadzwonić do nich bezpośrednio z programu Microsoft Project 2016 Professional. Dzięki ulepszonej synchronizacji z SharePoint i Office 365, możesz teraz uzyskać dostęp do swoich projektów z dowolnego miejsca. Zwłaszcza listy zadań są teraz jeszcze łatwiejsze do edycji i aktualizacji. Szybko utworzona strona internetowa projektu ułatwia dzielenie się informacjami ze wszystkimi zaangażowanymi. Wraz z Microsoft Project 2016 Professional otrzymujesz kompletne narzędzie do zarządzania projektami, które zostało zaprojektowane specjalnie z myślą o pracy zespołowej i będzie napędzać Twoje projekty w sposób zorientowany na osiąganie celów.

SKU: 7552 Kategorie: ,