Visio 2016 Professional

Discount from2

CHF99

Opis

Odpowiednie dla:

Wymagania wstępne: Office 2016 Professional lub Office 2016 Professional Plus (niezgodny z innymi produktami Office 2016 i wersjami z innych lat)

Oryginalny klucz aktywacyjny Microsoft
Stała i nadająca się do natychmiastowego użytku pełna wersja
Z możliwością pobrania i szczegółową instrukcją

Dlaczego Microsoft Visio 2016 Professional

W programie Microsoft Visio 2016 Professional można tworzyć profesjonalne diagramy z połączonymi danymi za pomocą kilku kliknięć. Program Visio 2016 Professional ułatwia wizualizację złożonych treści. Pracuj nad diagramami razem w zespole i osiągnij zwiększony poziom produktywności. Visio 2016 Professional posiada wiele rozszerzonych funkcji w stosunku do wersji standardowej. Dlatego program do wizualizacji jest szczególnie odpowiedni dla sektora biznesowego high-end. Menedżerowie i zespoły projektowe mogą tworzyć wszechstronne diagramy za pomocą programu Microsoft Visio 2016 Professional – i to łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej. Interfejs przypominający pakiet Office zapewnia intuicyjną obsługę i oferuje funkcje znane już z pakietu Office 2016; w tym asystenta wyszukiwania “Tell Me” oraz “Czarne motywy” ułatwiające pracę wzrokową.

Zaawansowane funkcje w programie Microsoft Visio 2016 Professional

Microsoft Visio Professional 2016 zawiera wszystkie funkcje programu Visio 2016 Standard, takie jak szybkie i łatwe tworzenie i edytowanie diagramów. Dodatkowo program posiada jeszcze następujące zaawansowane funkcje:

  • Rozszerzony zestaw zaktualizowanych kształtów, szablonów i stylów zapewnia jeszcze lepszy sposób pracy.
  • Łatwe tworzenie profesjonalnych diagramów dzięki wbudowanym szablonom, w tym diagramów biznesowych, diagramów procesów, diagramów IT i diagramów technicznych, a także planów i rzutów kondygnacji.
  • Współpraca zespołowa jest coraz lepiej obsługiwana w programie Microsoft Visio 2016 Professional, dając możliwość jednoczesnej pracy nad diagramami bez nakładania się na siebie.
  • Diagramy mogą być natychmiast połączone z danymi, co pozwala na wykorzystanie danych bezpośrednio z Excela, Active Directory i list Share Point.
  • Włączenie funkcji zarządzania prawami do informacji umożliwia zapobieganie niewłaściwemu wykorzystaniu danych wrażliwych w celu ochrony firmy.
  • Dokumentuj procesy w programie Microsoft Visio 2016 Professional za pomocą wybranej standardowej notacji, aby je usprawnić i zdemokratyzować.
  • Twórz profesjonalne diagramy za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Za pomocą programu Microsoft Visio 2016 Professional można błyskawicznie tworzyć przejrzyste diagramy, nawet w przypadku złożonych tematów. Duży wybór szablonów i kształtów zapewnia, że zawsze masz pod ręką właściwy schemat i możesz natychmiast rozpocząć pracę. Program Visio 2016 Professional jest oparty na standardach branżowych, takich jak BPMN 2.0, UML 2.4, IEEE i Windows Workflow 4.0. Diagramy biznesowe, takie jak linie czasu, wykresy przestawne i schematy organizacyjne, można tworzyć równie szybko, jak diagramy procesów, diagramy informatyczne, diagramy oprogramowania i baz danych, diagramy techniczne lub plany i plany pięter, takie jak plany nieruchomości i pomieszczeń. Inteligentny kreator w programie Microsoft Visio 2016 Professional automatycznie tworzy na przykład schematy organizacyjne na podstawie istniejących danych i wykonuje pracę za Ciebie.

Funkcje biznesowe zwiększające produktywność

Microsoft Visio 2016 Professional oferuje zaawansowane funkcje usprawniające procesy. Możesz łatwo i skutecznie definiować, ulepszać i demokratyzować swoje procesy biznesowe. Można tworzyć podprocesy i ustalać reguły ważności dla przeglądu wykresów. Dzięki ponad 20 szablonom procesów program Visio 2016 Professional stanowi kompletne rozwiązanie dla szerokiej gamy typów procesów, w tym BPMN 2.0, przepływu pracy SharePoint, mapowania strumienia wartości i EPC.

Dzięki wbudowanemu łączeniu danych można szybko przetwarzać duże ilości danych w diagramach. Program Microsoft Visio 2016 Professional umożliwia łączenie kształtów z wieloma źródłami danych, w tym z programami Microsoft Excel, Active Directory, Microsoft SQL Azure, Microsoft SQL Server, listami Microsoft SharePoint i usługami Business Connectivity Services. W ten sposób można zapewnić zawsze aktualny widok danych poprzez regularne przedrukowywanie wykresów z danymi.

Praca zespołowa jest centralnym pojęciem w programie Microsoft Visio 2016 Professional

Jako zespół możecie wspólnie pracować nad diagramami i nie musicie się martwić o synchronizację wersji. Zmiany lub komentarze można wprowadzać bezpośrednio za pomocą programu Visio 2016 Professional lub przeglądarki internetowej. Istnieje również możliwość prowadzenia rozmów audio lub wideo z poziomu programu, jeśli spełnione są odpowiednie wymagania (do tego celu potrzebny jest Skype for Business lub Microsoft Lync).

SKU: 7557 Kategorie: ,