Dostęp 2019

Discount from2

CHF109

Opis

Odpowiednie dla:

Oryginalny klucz aktywacyjny Microsoft
Stała i nadająca się do natychmiastowego użytku pełna wersja
Z możliwością pobrania i szczegółową instrukcją

Niekompatybilny z innymi produktami biurowymi!

–> W przypadku produktów Office, które zawierają program Access 2019, kliknij tutaj.

Dlaczego Microsoft Access 2019

Najnowsza edycja programu bazodanowego Access firmy Microsoft to potężne narzędzie, które może przekonać do siebie zarówno prywatnych użytkowników, jak i firmy. Bez względu na to, czy jest to mała prywatna baza danych, czy złożony system baz danych. Microsoft Access 2019 oferuje wszystko, co potrzebne do płynnej i wygodnej pracy z komputerami stacjonarnymi i urządzeniami mobilnymi.

Szczególnie w porównaniu do poprzedniej wersji Microsoft Access 2016, kuźnia programistów z Redmond przykręciła śrubę w kwestii przyjazności dla użytkownika. Obecna wersja zachwyca nie tylko znacznie schludniejszym wyglądem wstążki, ale także możliwością dostosowania interfejsu do własnych potrzeb.

Łatwy import danych i efektywne zarządzanie bazą danych

Dzięki dużej liczbie szablonów nawet początkujący użytkownicy mogą szybko odnaleźć się w świecie Access 2019 i korzystać z zaawansowanych szablonów do zarządzania projektami, zarządzania towarami lub zarządzania zadaniami i danymi kontaktowymi. Również dane zewnętrzne, takie jak pliki PDF i obrazy, można błyskawicznie zintegrować z aplikacją bazy danych za pomocą przejrzystego menu.

Import danych z utworzonych dokumentów Excel lub zewnętrznych baz danych SQL jest również łatwy dzięki sprawdzonemu interfejsowi Office. Ponadto, specjaliści od baz danych mają możliwość generowania złożonych baz danych całkowicie według własnego pomysłu. Access 2019 jest uzupełniony o możliwość współpracy z kolegami nad bazą danych za pomocą interfejsu SharePoint lub połączenia z Office 365. Salesforce Data Connector umożliwia również bardzo łatwy import danych z popularnego systemu źródłowego Salesforce.

Tworzenie aplikacji bazodanowych bez wcześniejszej wiedzy

Microsoft Access 2019 to znacznie więcej niż tylko oprogramowanie do obsługi baz danych. Program daje raczej użytkownikom możliwość tworzenia własnych, opartych na bazach danych aplikacji na urządzenia mobilne. W ten sposób można łatwo udostępnić dane pracownikom poprzez SharePoint bez konieczności posiadania przez nich dostępu do Microsoft Access w miejscu pracy. A dzięki rozbudowanym szablonom działa to nawet bez znajomości programowania.

Nowy model kontroli wykresów

Wraz z wydaniem wersji 2019 programu Access firma Microsoft złożyła obfity pakiet oprogramowania w porównaniu z wersją Access 2016, który łączy w sobie wszystkie małe innowacje z ostatnich lat i zawiera kilka ciekawych funkcji. Warto wspomnieć między innymi o zoptymalizowanym działaniu pióra wszystkich programów pakietu Office 2019. To z kolei sprawia, że obsługa oprogramowania na urządzeniach Microsoft Surface jest znacznie bardziej intuicyjna, m.in. dzięki zwiększonej czułości na nacisk.

Kolejną dużą nowością techniczną w najnowszej odmianie serii Microsoft Access jest koncepcja “Modern Charts”, która nadaje “Chart Controls” znacznie nowocześniejszy wygląd i ułatwia korzystanie z nich programistom. “Modern Charts” w wersji 2019 może być również wykorzystywany w formach ciągłych, co nie było możliwe w ten sposób w przypadku wcześniejszego rozwiązania opartego na ActiveX.

Wymagania minimalne:

  • Platforma: Windows 10
  • Procesor: Procesor o częstotliwości co najmniej 1 GHz. 32 Bit (x86) lub 64 Bit (x64) – zalecany znacznie szybszy
  • Pamięć: co najmniej 2 GB RAM (32 Bit / 64 Bit), zalecane 4 GB RAM (32 Bit / 64 Bit)
  • Karta graficzna: Karta graficzna DirectX 9 (minimum) ze sterownikiem WDDM 1.0, karta graficzna DirectX 10 (optimum)
  • Karta dźwiękowa: nie określono
  • Dysk twardy: Co najmniej 16 GB miejsca na dysku instalacyjnym (32 bit), 20 GB miejsca na dyskutwardym (64 bit)
  • Wyświetlacz: 800 x 600 pikseli (minimum)
SKU: 7567 Kategorie: ,