Visio 2019 Professional

Discount from2

CHF119

Opis

Odpowiednie dla:

Wymagania wstępne: Office 2019 Pro lub Office 2019 Pro Plus (nie jest kompatybilny z innymi produktami Office 2019 i wersjami innych roczników)

Original Microsoft Activation Key
Stała i nadająca się do natychmiastowego użytku pełna wersja
Z możliwością pobrania i szczegółową instrukcją

Dlaczego Microsoft Visio 2019 Professional

Microsoft Visio pozostaje najlepszym narzędziem do projektowania diagramów w przedsiębiorstwach w edycji Professional 2019, kierując się szeroko stosowanymi standardami branżowymi, takimi jak IEEE. Ponadto, Microsoft wprowadził tysiące poprawek w szczegółach i wprowadził nowe funkcje, szczególnie ułatwiające pracę nad projektami w większych zespołach. Oprogramowanie jest więc wyraźnie skierowane do użytkowników profesjonalnych. Mimo to, nadal pozostaje znane łatwe wejście do programu, które jest osiągnięte głównie dzięki niezliczonym szablonom i sprawdzonemu interfejsowi Office. Każdy nabywca dostaje jeszcze 2 GB darmowej przestrzeni dyskowej we własnym rozwiązaniu chmurowym Microsoftu – OneDrive.

Generowanie diagramów jest możliwe w Microsoft Visio Professional 2019 natychmiast po uruchomieniu programu: zapewniają to setki szablonów opartych na wyborze ponad 250 000 kształtów. A ponieważ aplikacja desktopowa jest stale aktualizowana, nowe szablony są dodawane na bieżąco. Gotowe diagramy są następnie udostępniane użytkownikom nie tylko jako zbiory danych programu Visio, ale także przez Internet: W tym celu program Visio Professional 2019 obsługuje reprezentacje diagramów w sieci Web, a nawet wyjście jako pliki PDF dla użytkowników, którzy nie korzystają z programu Visio na swoim urządzeniu. Komentarze, które inni użytkownicy następnie umieszczają na diagramie są również natychmiast widoczne dla twórcy projektu, dzięki czemu otrzymuje on informację zwrotną.

Specjalnie dla programu Visio Professional 2019 i systemu Windows 10 firma Microsoft poprawiła również obsługę wprowadzania danych za pomocą palca i piór, takich jak Microsoft Surface Pen. Diagramy mogą być więc udoskonalane za pomocą naturalnych metod wprowadzania danych, z wykorzystaniem wirtualnego atramentu lub nawet palców do kolorowania kształtów, przesuwania ich, zmiany układu diagramów i innych. Ułatwia to również korzystanie z programu na tablecie, takim jak iPad Pro, dla którego w oficjalnym sklepie Apple Store dostępna jest osobna aplikacja. Aby lepiej współpracować z innymi, ulepszono funkcje adnotacji, a w interfejsie programu poprawiono integrację z programem Skype for Business.

Nowe dane są importowane bezpośrednio do programu Microsoft Visio Professional 2019 z popularnych innych aplikacji, takich jak Excel. Oszczędza to czas podczas edycji diagramów, ponieważ ręczne wprowadzanie danych staje się rzadsze. Aby następnie ożywić te wykresy i wyraźnie wyświetlić nawet duże ilości informacji, dostępne są niezliczone kolory, kształty i grafiki, aby skupić się na danych, które naprawdę mają znaczenie dla oglądającego. Dodatkowo program wspiera integrację rysunków stworzonych w popularnym oprogramowaniu AutoCAD. To również znacznie rozszerza zakres funkcji, ponieważ możliwe są nawet skomplikowane kształty.

Ponadto, gdy tylko zmienią się jakiekolwiek dane, które wcześniej były już zintegrowane z diagramem, Microsoft Visio Professional 2019 natychmiast zmieni reprezentację projektu. W tym celu program stale skanuje zawarte dane – niezależnie od tego, skąd pochodzą i czy są dostępne lokalnie czy w sieci – a następnie natychmiast przekazuje zmiany do bieżącego diagramu. W ten sposób wszystkie osoby pracujące nad projektem zawsze śledzą dane i wspólnie pracują nad jedną wersją tego diagramu. Wyeliminowanie ręcznych aktualizacji upraszcza również proces pracy i oszczędza wiele czasu w dłuższej perspektywie.

Firma Microsoft zaprojektowała program Visio Professional 2019 tak, aby był kompatybilny wyłącznie z jedną z edycji systemu Windows 10, a także Windows 10S. Nie jest możliwe uruchomienie programu na starszej wersji systemu Windows. Ponadto, oferta ta dotyczy pojedynczej licencji na komputer stacjonarny lub notebook. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów abonamentu. Microsoft gwarantuje, że będzie dostarczał aktualizacje tego oprogramowania przez co najmniej pięć lat.

SKU: 7597 Kategorie: ,