Wydawnictwo 2016

Discount from2

CHF89

Opis

Odpowiednie dla:

Wymagania wstępne: Publisher 2016 (nie jest kompatybilny z innymi produktami Office 2016 i wersjami z innych lat) Sprawdź również nasz Office 2016 Standard, który zawiera również program Publisher.

Original Microsoft Activation Key
Stała i nadająca się do natychmiastowego użytku pełna wersja
Z możliwością pobrania i szczegółową instrukcją

Krótki opis

Za pomocą programu “Microsoft Publisher 2016” można tworzyć publikacje drukowane, takie jak broszury, ulotki, pocztówki lub prezentacje produktów. Oprogramowanie do publikowania na pulpicie oferuje różne zestawy projektów do wyboru, które są przeznaczone do tworzenia i publikowania treści WYSIWYG. Wstawione teksty i obrazy można później edytować i np. nadawać im efekty takie jak cienie i odbicia. Nową grafikę można zaimportować bezpośrednio z komputera, z biblioteki ClipArt pakietu Microsoft Office lub z wyszukiwarki obrazów Bing. Wyeksportuj gotowy projekt jako dokument PDF lub XPS, opublikuj go w formacie HTML lub zapisz do profesjonalnego wydruku.

Kreatywne i doskonałe układy

Dopracuj tekst, obrazy, formatowanie, kalendarze i inne elementy. Publisher dba o to, aby Twoje publikacje wyglądały wszędzie tak samo – na papierze, w Internecie czy w poczcie elektronicznej.

Indywidualne publikacje dla każdego celu

Zaprojektuj kartki okolicznościowe, etykiety, biuletyny, materiały marketingowe i wiele więcej, czerpiąc inspirację z wszechstronnych szablonów.

Publikacje dopasowane do grupy docelowej

Udostępniaj wydruki o pikselowej jakości, wysyłaj profesjonalne wiadomości e-mail lub eksportuj tekst do popularnych, nieedytowalnych formatów.

Wymagania minimalne

  • System operacyjny: Windows 10
  • Pamięć: co najmniej 2 GB RAM
  • Dysk twardy: co najmniej 3 GB wolnego miejsca
  • Wyświetlacz: rozdzielczość co najmniej 1 280 * 800 pikseli
  • Karta graficzna: wymagana obsługa DirectX 10 dla interfejsu akcelerowanego przez GPU
  • Przeglądarka: aktualne wersje Internet Explorer, Chrome, Firefox lub Microsoft Edge
  • Wersja .NET: nieznana
SKU: 7594 Kategorie: