Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise

CHF1,399

Opis

Dlaczego Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise

Edycja Enterprise serwera Exchange 2016 firmy Microsoft to coś więcej niż tylko zwykłe oprogramowanie do pracy grupowej i serwer transportu poczty elektronicznej do wspólnego zarządzania zadaniami, kontaktami, wiadomościami e-mail i terminami. Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise funkcjonuje jako wewnętrzny i zewnętrzny interfejs, a także jako rozwiązanie do kontroli procesów oraz jako proste połączenie między pracownikami i działami z różnych obszarów działalności.
W przeciwieństwie do wersji standardowej, edycja Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise wyróżnia się możliwością wykorzystania do 100 baz danych na serwer o pojemności do 2 terabajtów każda. Podczas gdy przyjazne dla użytkownika centrum Exchange Admin Center umożliwia korzystanie z funkcji różnych produktów biurowych i zapobieganie utracie danych, użytkownicy korzystają również z centralnego magazynu danych, monitorując jednocześnie wymagania dotyczące przechowywania i zgodności z przepisami.

Maksymalna wydajność na wszystkich urządzeniach

Z pomocą Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise firmy nie tylko optymalizują procesy komunikacji specyficzne dla danej platformy, ale także komunikację międzyplatformową, dzięki czemu zespoły mogą współpracować ze sobą znacznie bardziej produktywnie. Jest to możliwe m.in. dzięki przyjaznej dla użytkownika aplikacji Outlook dla systemów iOS i Android oraz aplikacji Outlook Web App.

Ponadto istnieją technologie inteligentnych filtrów, które analizują sposób pracy użytkowników i odfiltrowują tylko naprawdę ważne wiadomości zgodnie z określonymi specyfikacjami. Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise jest uzupełniony o współdzieloną skrzynkę odbiorczą i zarządzanie kalendarzem dla zespołów, a także OneDrive for Business do udostępniania, aktualizowania i edytowania danych w czasie rzeczywistym.

Wszechstronna ochrona poufnej komunikacji biznesowej

W czasach nasilających się ataków z cyberprzestrzeni, ochrona poufnych danych oraz komunikacji biznesowej jest priorytetem. Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise chroni te dane dzięki wbudowanym mechanizmom bezpieczeństwa, co również znacznie ułatwia zachowanie zgodności z przepisami prawa i wewnętrznymi regulacjami firmy. Oprócz wskazówek dotyczących zasad w programie Outlook, pakiet bezpieczeństwa obejmuje kompleksowe zapobieganie utracie danych, które zapobiega również przypadkowemu ujawnieniu poufnych informacji przez użytkowników osobom nieupoważnionym.

Z drugiej strony, inteligentny filtr antyspamowy z technologią inteligentnego filtrowania wiadomości (IMF) i SmartScreen zapobiega już przedostawaniu się potencjalnie szkodliwych wiadomości do skrzynki pocztowej. Ponadto, API antywirusowe wbudowane w Microsoft Exchange Server 2016 Enterprise może być łatwo sprzężone z oprogramowaniem firm trzecich.

Zawsze aktualny dzięki regularnym aktualizacjom

Wraz z edycją 2016 Microsoft Exchange Server, użytkownicy korzystają również z polityki aktualizacji wprowadzonej wraz z poprzednikiem. W związku z tym Microsoft co kwartał udostępnia swoje oprogramowanie Exchange wraz z tzw. aktualizacją Cumulative Update (CU), która nie tylko usuwa znane błędy, ale również dodaje nowe funkcje zapewniające jeszcze bezpieczniejszą i wydajniejszą pracę. Serwer transportu poczty elektronicznej i oprogramowanie do pracy grupowej mogą być również wykorzystywane w pełnym zakresie swoich funkcji bez ograniczeń czasowych dotyczących okresu użytkowania.

Kategorie: