Microsoft Exchange Server 2016 Licencje dostępowe (CALs)

CHF119CHF4,899

Opis

Dlaczego Microsoft Exchange Server 2016 Access Licenses (CALs)?

Aby korzystać z Microsoft Exchange Server 2016 w organizacji, należy posiadać licencję na każdą instancję systemu operacyjnego, w której zainstalowany jest program Exchange. Aby mieć dostęp do programu Exchange, musisz posiadać licencję dostępową (Standard CAL). Program Enterprise CAL jest dodatkiem do programu Standard CAL i rozszerza oprogramowanie o dodatkowe funkcje. Licencje CALs można udzielać w zależności od użytkowników (User-CAL) lub urządzeń (Device-CAL). W przypadku tego typu licencji wymagany jest CAL dla każdego użytkownika lub urządzenia, które uzyskuje dostęp do oprogramowania serwera.

Exchange Server 2016 Standard CALs zostały zaprojektowane w celu zwiększenia produktywności użytkowników na praktycznie każdej platformie, przeglądarce lub urządzeniu mobilnym, dzięki funkcjom serwera Exchange 2016, które pomagają użytkownikom być bardziej produktywnymi bez względu na to, gdzie się znajdują, jednocześnie pomagając chronić dane organizacji. Aby włączyć standardowe funkcje CAL dla użytkownika, musi on posiadać licencję standardową CAL.

Następujące funkcje są dostępne z Exchange Server 2016 Standard CAL:

  • Poczta elektroniczna, kalendarz i zadania
  • Outlook w Internecie (obsługa przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari i Edge)
  • Aplikacje dla programu Outlook i Outlook w sieci Web
  • Skrzynki pocztowe strony internetowej
  • Funkcje kontroli dostępu opartej na rolach (RBAC)
  • Dziennikowanie: Na bazę danych
  • Zasady zatrzymywania danych: standardowe i niestandardowe
  • Wyszukiwanie w wielu skrzynkach pocztowych

Ten pakiet Microsoft Exchange Server 2016 Standard User CAL zawiera klucz User CAL, który daje dokładnie jednemu użytkownikowi dostęp do serwera Exchange. Model User CAL jest szczególnie przydatny, gdy użytkownik ma uzyskać dostęp do serwera za pomocą kilku urządzeń, na przykład za pomocą komputera stacjonarnego, laptopa i tabletu.

SKU: Brak danych Kategorie: