SQL Server 2019 Standard

CHF1,199CHF1,399

Opis

MICROSOFT SQL SERVER 2019 STANDARD – ROZWIĄZANIE DLA MAŁYCH FIRM

Organizacje, które zakupią Microsoft SQL Server 2019 Standard otrzymują niezwykle wydajne i sprawne oprogramowanie do zarządzania bazami danych, które jest dokładnie dopasowane do potrzeb przedsiębiorstw. W najnowszym dodatku do serii oprogramowania Microsoft stawia zarówno na rozbudowę licznych funkcji poprzednika SQL Server 2017, jak i na innowacje mające na celu dalsze skupienie się na tematach takich jak uczenie maszynowe, aplikacje chmurowe i Big Data. Uwagę przykuwa również fakt, że firma programistyczna wyposażyła SQL Server 2019 w nowe konektory. Oznacza to, że użytkownicy mogą teraz wygodnie używać SQL Server do odpytywania innych baz danych. Należą do nich Teradata, MongoDB, Oracle i różne ogólne źródła danych ODBC.

Idealnie przygotowany do pracy z Big Data z SQL Server 2019

Aby zapewnić, że firmy, które zakupią Microsoft SQL Server 2019 Standard są również wyposażone do rozległych obciążeń roboczych Big Data, Microsoft zintegrował dwa najważniejsze frameworki, jeśli chodzi o Big Data, a mianowicie Big Data Framework “Apache Spark” i Hadoop Distributed File System (HDFS). Interoperacyjność umożliwia korzystanie z oprogramowania do orkiestracji kontenerów Kubernetes, co z kolei zapewnia, że obciążenia mogą być wykonywane zarówno lokalnie, jak i w różnych chmurach publicznych.

Najważniejsze jest to, że firma z Redmond ułatwia użytkownikom pracę z dużymi ilościami danych, nawet do 100 terabajtów na bazę. Odpowiedzialne są za to również inne nowe funkcje, takie jak przetwarzanie transakcji online (OLTP) i hurtownie danych. Ponadto zmieniono technologię Poly Base i zastosowany silnik pamięci masowej. Przeprojektowana technologia Poly Base pozwala teraz również na wykonywanie zapytań na danych przechowywanych w Azure Blob Storage lub Hadoop. Nowością jest również rozszerzenie wsparcia dla klastrów Hadoop firmy Hortonworks, klastrów Cloudera oraz pamięci masowych Azure.

Microsoft rozszerza sprawdzone funkcje

Firmy, które kupują u nas Microsoft SQL Server 2019 Standard nie tylko oszczędzają pieniądze, ale również korzystają z tego, że Microsoft skupia się na mocnych stronach poprzednika i konsekwentnie je rozbudowuje w wersji 2019. Na przykład Microsoft SQL Server 2019 Standard oferuje użytkownikom rozszerzone funkcje do przetwarzania diagramów. Nie mniej atrakcyjny jest fakt, że teraz wspierane jest również bezpośrednie zastosowanie kodu Java. Dzięki wykorzystaniu tej samej infrastruktury, która jest używana dla kodu Python i R, jest to korzystne dla usług uczenia maszynowego.

Najważniejsze nowości w SQL Server 2019 w skrócie

  • Nowe konektory łączą Microsoft SQL Server 2019 Standard Edition z bazami danych takimi jak MongoDB, Teradata, Oracle i Co. i tym samym usuwają wcześniejsze bariery analityczne.
  • Azure SQL DB Hyper Scale, jako usługa o wysokiej skalowalności, umożliwia automatyczną adaptację nawet do dużych obciążeń do 100 terabajtów na bazę danych.
  • Szerokie rozszerzenie możliwości przetwarzania wykresów znanych już z poprzednika.
  • Bezpośrednia realizacja kodu Java oraz wykorzystanie kodu Python i R dla usług uczenia maszynowego.
  • Rewizja technologii Poly Base i silnika pamięci masowej.
  • Integracja dwóch potężnych frameworków Big Data Apache Spark i Hadoop Distributed File System (HDFS).
  • Wykonywanie obciążeń zarówno w środowisku lokalnym, jak i w wielu chmurach publicznych.
SKU: Brak danych Kategorie: