Porównaj dwa pliki PDF – pokażemy jak!

  1. Porównanie PDF online z PDF24
  2. Porównanie plików PDF z Adobe
  3. Porównanie plików PDF z KOFAX Power PDF

Jeśli masz różne wersje dokumentu, ręczne sprawdzanie zawartości często okazuje się równie żmudne jak edycja PDF bez odpowiednich programów. Wykrycie pojedynczego słowa lub dostosowanego znaku interpunkcyjnego w tekście na kilku stronach również nie jest takie proste.

Jeśli więc chcesz porównać dwa pliki PDF, powinieneś polegać na automatycznym narzędziu, które wykona to zadanie za Ciebie. Przetestowaliśmy dla Ciebie różne rozwiązania programowe, a także byliśmy w stanie porównać PDF online, aby przedstawić Ci najlepsze metody tutaj.

Porównaj PDF online: Bezpłatnie z PDF24

Na stronie PDF24 możesz porównać dwa pliki PDF bezpośrednio w przeglądarce bez konieczności dodatkowej instalacji. Wszystko, co musisz zrobić, to załadować oba pliki, a następnie kliknąć na Porównaj, a usługa online zrobi resztę za Ciebie. Algorytm PDF24 rozpoznaje nawet tekst z dokumentów graficznych.

Delecje są zaznaczone na czerwono i przekreślone w porównaniu, natomiast addycje są podkreślone na zielono. Ten sposób wyświetlania przypomina funkcję “śledzenia” w programie Word, która jest już dostępna w Office 2019 Dom i uczeń już ma. Na stronie Office 2019 dla komputerów Mac posiada również tę funkcję do sprawdzania dokumentów.

Mit PDF24 siehst du sofort alle Differenzen der Texte

Porównaj dwa pliki PDF z Adobe

Proces przygotowania jest podobny jak w przypadku programów darmowych online, z tą różnicą, że nie musisz przesyłać plików, wystarczy, że wybierzesz dokumenty PDF. Adobe Acrobat DC wyróżnia się tutaj licznymi funkcjami, które upraszczają cały proces.

Na przykład, podczas procesu zaznaczania można użyć polecenia zamień, aby określić, która wersja jest oryginalna, lub czy ignorować różnice w elementach graficznych. Po potwierdzeniu, program pokaże Ci nawet liczbę wykrytych różnic i podzieli je na różne typy, dla każdego z nich istnieje filtr. Dzięki temu porównywanie plików PDF jest jeszcze łatwiejsze.

Sprawdź zmiany w raporcie końcowym lub od razu w zintegrowanym widoku obok siebie – możliwości są całkowicie zależne od użytkownika. Zakres ten ma jednak swoją cenę, ponieważ tylko płatna wersja Adobe Acrobat DC posiada narzędzie do porównywania dwóch plików PDF. W zamian jednak oprogramowanie to działa również na wszystkich popularnych Systemy operacyjne.

Zwei PDF vergleichen mithilfe von vielen weiterführenden Funktionen

Kofax Power PDF – tańsza alternatywa

Jeśli cena za Adobe Acrobat DC wydaje się zbyt wysoka lub nie jesteś fanem powtarzających się płatności subskrypcji, które są jak Office 365 do jednorazowych licencji z Microsoft Office produkt znany wcześniej jako Nuance Power PDF oferuje wyjście z sytuacji.

Pod nazwą Kofax Power PDF nowi właściciele dystrybuują potężne narzędzie, które w prosty sposób potrafi porównywać pliki PDF. Po zainstalowaniu go na komputerze, masz do dyspozycji szeroki zakres funkcji do edycji plików PDF, jak również ich konwersji lub udostępniania. Z usług tych mogą korzystać zarówno osoby prywatne, jak i firmy.

Vollends den digitalen Wandel durchführen

W związku z tym, dwa pliki PDF praktycznie się porównują. Jeśli masz dalsze pytania dotyczące PDF i Office, zawsze możesz skontaktować się z naszym Wsparcie skontaktuj się z nami w każdej chwili.