Windows 10 Download – ISO za darmo dla 32- i 64-bit!

W październiku 2020 roku Microsoft udostępnił najnowszą wersję 20H2 jako plik do pobrania dla systemu Windows 10. Dla użytkowników z aktywną licencją, którzy posiadają Aktywowany system operacyjny mają, te większe, półroczne aktualizacje są zawsze bezpłatne. W przeciwieństwie do zwyczajowej konwencji nazewniczej, obecny numer wersji podaje jedynie H2 emblematyczne dla drugiej połowy roku, a nie konkretnego miesiąca. Poprzednik Windows w wersji 2004 wciąż odnosił się do kwietnia 2020 roku, aktualizacja pojawiła się wtedy w maju.

Każda z tych aktualizacji automatycznie ulepsza system, którego używasz po pobraniu systemu Windows 10. Z drugiej strony, do pierwszej instalacji potrzebny jest plik ISO zakupionego wariantu systemu Windows. Najpopularniejsze z nich to Windows 10 Home oraz Windows 10 Pro. O zaletach poszczególnych wersji można przeczytać w naszym szczegółowy przewodnik czytaj dalej. Ogólnie rzecz biorąc, system Windows 10 Home jest przeznaczony do użytku prywatnego.

Das Betriebssystem nach abgeschlossenem Windows 10 Download
Źródło: Photo Mix z Pixabay

Jeśli nadal nie jesteś pewien, skontaktuj się z nami lub zostaw komentarz pod tym wpisem. Znajdziemy dla Ciebie odpowiedni produkt.

Jak mogę pobrać system Windows 10?

Microsoft nadal umożliwia bezpłatne pobranie Windows 10. W momencie premiery nawet uaktualnienie z Windows 7 było darmowe, ale teraz potrzebna jest ważna licencja. Pobieranie pliku ISO odbywa się wtedy bezpośrednio przez Microsoft. Instalacja jest wspierana przez Narzędzie do tworzenia mediów.

Wskazówka: Zapoznaj się z Downloadcenter z keyportalnasza specjalna usługa dla Ciebie. Tutaj znajdziesz bezpieczny i darmowy program do pobrania Windows 10 w różnych językach, takich jak niemiecki lub angielski w wersji 32- lub 64-bitowej. Pliki ISO są przez cały czas aktualizowane.

Centrum pobierania Windows 10

Im Downloadcenter von keyportal.pl die passende Ausführung herunterladen

Upewnij się, że masz wystarczająco szybkie łącze internetowe. W zależności od wersji, którą wybierzesz, będziesz potrzebował co najmniej 3 GB miejsca na dysku.

Właściwe pobieranie systemu Windows 10

Decyzja dotycząca języka zostaje szybko podjęta. Jeśli ustawienia i menu systemu Windows oraz kreator pobierania mają być wyświetlane w języku niemieckim, wybierz odpowiedni pakiet językowy.

Wybór między 32-bitowym a 64-bitowym systemem Windows 10 do pobrania może być trudniejszy, jeśli używasz starszego komputera. Dlatego zalecamy przeczytanie poniższego artykułu na temat Rozróżnienie między 32- i 64-bitowym.

Windows 10 Download und sofort loslegen
Źródło: Andrea Piacquadio z Pexels

Nowości w Windows 10

Windows 10 łączy w sobie wiele elementów swoich poprzedników. Na przykład, wygląd menu Start bardzo przypomina Windows 7podczas gdy kafelki i aplikacje wyraźnie pochodzą z Windows 8 pochodzą z . Ponadto istnieje wiele funkcji i możliwości, które są dostępne zaraz po pobraniu systemu Windows 10. Wirtualne pulpity są tak samo ważne jak asystent głosowy Cortana lub system rozpoznawania twarzy Windows Hello. Ponadto popularne aplikacje, takie jak Microsoft Edge czy Microsoft Store otrzymały obszerne aktualizacje.

Wskazówka: Jeśli na Twoim komputerze nadal działa system Windows 7, powinieneś jak najszybciej pomyśleć o aktualizacji Uaktualnienie do systemu Windows 10 pomyśl o tym. Ponieważ oficjalne wsparcie dla starego systemu operacyjnego zostało zakończone 14 stycznia 2020 roku przez Microsoft.

Zespół keyportal z przyjemnością udzieli Ci pomocy przy pobieraniu i późniejszej konfiguracji systemu Windows 10. Ty spróbuj, Zainstaluj system Windows 10 za pomocą pamięci USB? Nie ma żadnego problemu. Wystarczy rozejrzeć się na naszej stronie. Razem zawsze znajdziemy rozwiązanie.